Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Ilze Berga Event & Deko

Ilze Berga Event & Deko

Pirmo gadu ar mums

Vestienas 2 J, Rīga, Latvija

+371 26133833

ilzeberga.event@gmail.com

LV

Sazināties ar Ilze Berga Event & Deko


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Sapņu medniece jūsu mīlas un laimes ostā!

Gandrīz pusi savas dzīves esmu pavadījusi, radot svētkus, kas apbur, pārsteidz un liek laimes asarām gar vaigiem noritēt. Tie ir svētki, kas liek sirdij pukstēt straujāk. Un svētki, kas reizēm izdzīvoti, gluži kā skaistākā kinofilma. Ticu, ka jebkura ideja ir pelnījusi tikt sadzirdēta, tāpēc būšu blakus, lai palīdzētu jums izplest spārnus, sadzirdot jūsu mīlas un laimes pulsu. Tāpat arī palīdzēšu jums ieraudzīt pašas skaistākās zvaigznes zem debess juma, tikai manā rokrakstā un vīzijā. Esmu šeit, lai ļautu jums nesteidzīgi apstādināt laiku, skatoties viens otram acīs. Un esmu šeit, lai īstenotu jūsu skaistākās idejas, kas atgādinās īstu pasaku valstību, jo dzīve ir viena.

Jebkurš pasākums ir īpašs. To tādu padara radošā burvība un noskaņas. Turklāt ticu, ka detaļas ir pasākuma stūrakmens. Katra detaļa ir kā puzles gabaliņš. Veidojot puzli, katram kauliņam ir sava vieta un stāsts. Liksim puzli kopā?

Palīdzēšu jums atrast un realizēt jūsu vīziju, izstrādāt tās radošo konceptu, pasākuma scenāriju, atrast īsto vietu, veidu un īstos cilvēkus, lai viss būtu nevainojami!

Katrs pāris ir jauna pieredze un izaicinājums, jo vēlos sajust, īstenot tieši jūsu sapni! Es spēju nodrošināt dekorēšanu un deko nomu manā radošajā lidojumā.

Esiet laipni aicināti uz iepazīšanās sarunu vai tikšanos!

Lai skaisti top!

Ilze