Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Caramel Events Riga

Caramel Events Riga

5 gadus ar mums

+371 26309545; +371 26585787

caramelevents.lv

LV, EN, RU

Sazināties ar Caramel Events Riga


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Caramel Events Riga ikdiena ir eleganti noformētas kāzas un spilgti, pozitīvi iespaidi. Visapkārt tik daudz saviļņojošā - silti vasaras vakari, neskarti meži ziemā, šampanieša dzirkstis, peonijas, pērles, romantiski zīmējumi smiltīs, lavandu lauki. Iedvesmojoties no apkārtnes, mēs radām skaistumu un noteikti spēsim rast ar jums kopīgu ideju, iedvesmu, noskaņojuma vilni un prieka dzirksti.

2023. gadā tīkls Caramel Events svin savu 15. dzimšanas dienu, savukārt Latvijā strādājam jau kopš 2014. gada. Pa šo laiku mūsu komanda organizējusi vairākus simtus kāzu un dažāda līmeņa svētku un pasākumu gan Latvijā, gan visā pasaulē - no Austrālijas līdz Santorini salai.

Mums ir liela starptautiska pieredze, kurā labprāt dalīsimies ar jums!


Caramel Events Riga piedāvā:

  • kāzu organizēšanu un koordinēšanu Latvijā un ārzemēs;
  • pilnu kāzu organizēšanu vai tikai atsevišķu pozīciju sagatavošanu;
  • izbraukuma ceremoniju organizēšanu;
  • kāzu organizēšanu citu valstu pilsoņiem vai rezidentiem.

Mēs piedāvājam organizēt jūsu kāzas no A līdz Z, t.i., sākot no koncepta radīšanas, svinību vietas atrašanas un beidzot ar pašas kāzu dienas pilnu koordinēšanu.

Rūpīgi pārdomāsim vissīkākās jūsu lielās dienas detaļas - piemeklēsim kāzu tematikai atbilstošas dekorācijas, kopā izvēlēsimies svinību ēdienkarti, palīdzēsim izvēlēties kāzu kleitu un ieteiksim stilistu, izstrādāsim oriģinālu kāzu dienas scenāriju, uzaicināsim labākos fotogrāfus, kāzu mūziķus un māksliniekus.

Ja jau esat uzsākuši gatavošanos kāzu dienai un sapratuši, ka nepieciešama palīdzība, droši vērsieties pie Caramel Events Riga! Mēs labprāt uzņemsimies arī atsevišķu pozīciju sagatavošanu - organizēsim jautru izklaides programmu vai gaumīgi izdekorēsim svinību telpas.

Caramel Events Riga piedāvājam arī kāzu dienas koordinatora pakalpojumus. Kāzu dienas koordinators tiksies ar jums vai jūsu vedējiem nedēļu pirms kāzām, uzzinot visu nepieciešamo informāciju, lai veiksmīgi koordinētu kāzu dienas gaitu, kamēr jūs un jūsu tuvinieki varēs netraucēti izbaudīt svinīgu pasākumu.

Vēlāties organizēt kāzas paši, bet noderētu daži gudri padomi? Mums nav žēl - varam jūs pierakstīt uz konsultāciju un dalīties ar savu pieredzi.

Zvaniet un sarunāsim tikšanos!

Lai top skaistais!


Lasi

CENU KĀPUMS KĀZU NOZARĒ


Skatiet arī Instagram LIVE interviju: TOP KĀZU RĪKOTĀJA JŪLIJA PUMPE / CARAMEL EVENTS RIGA