TOP

6 gadus ar mums

BANNTÉ EVENTS

+371 26453758

www.bannte.lv

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu BANNTÉ EVENTS


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

Bannté ir mūsu radīts unikāls vārds, kas simbolizē atmosfēru ikvienā pasākumā.

Šis vārds nav atrodams nevienā tulkojumā, bet tam ir īpaša nozīme, jo ir radīts, lai realizētu vispārdrošākās idejas. Bannté – tā ir mūsu radīta svētku vide, kas atklājas mūsu rīkotajos projektos, paveiktajos darbos un profesionālajā izpildījumā.

Mēs organizējam kāzas kopš 2013. gada. Pieredze un pārliecība rāda, ka mūsu galvenais uzdevums ir atvieglot plānošanas procesu, ieekonomēt jūsu dārgo laiku, uzņemoties pilnu atbildību un procesa koordinēšanu. Mūsu sirdis deg par to, lai ieraudzītu laimīgu cilvēku acis un prieku par izdevušos notikumu.

BANNTÈ EVENTS paveikto raksturo kreatīvas idejas, daudzpusīgums, perfekcionisms, un tādus mēs vēlamies redzēt arī jūsu svētkus.

BANNTÈ EVENTS galvenā misija ir sniegt pāriem gan profesionālu, gan cilvēcīgu atbalstu, drošu plecu un draudzību plānošanas procesā un pasākuma norises laikā. Organizējot kāzas, vēlamies parādīt, ka ceļš uz šiem svētkiem nav stresa pilns, bet gan baudpilns ceļojums!

Esmu uzkrājusi milzumdaudz vērtīgu zināšanu un vēlos ar tām dalīties:

 • Vēlos, lai tu nosvini savas sapņu kāzas.
 • Vēlos, lai organizētas un pārdomātas svinības būtu iespēja svinēt ikvienam, arī tiem, kuri savas kāzas organizē paši.
 • Es zinu un ticu, ka mana pieredze, tev būs vērtīgs atbalsta plecs organizēšanas ceļā.

Es šim visam esmu bijusi blakus, gājusi cauri gadiem, tāpēc uzkrātā pieredze man dod iespēju tev būt līdzās un parādīt, kā soli pa solim pārdomāti, viegli, bez nepatīkamiem pārsteigumiem, noorganizēt un svinēt savas kāzas.

Kad mums uztic svētku organizēšanu, mēs darām savu darbu no sirds un esam blakus visos svētku posmos - sākot no idejas līdz pat svinību noslēgumam, gan risinot tehniskas lietas, gan esot tava uzticības persona, kas dod miera sajūtu un neļauj apjukt starp neskaitāmām izvēlēm.

Vienmēr cenšamies iepazīt savus klientus, palīdzam saprast, kas būs vislabākie risinājumi katram, un dalāmies ar savām zināšanām, ko esam daudzu gadu garumā uzkrājuši.

Sajūta, ka klients tev pilnībā uzticas ir lielākais gandarījums un atalgojums.

Ja tu izvēlies strādāt ar mums, tad tu svētku plānošanā nekad neesi viens, ar tevi esmu es - kāzu organizatore Inga Bērziņa un vesela komanda, jo mēs BANNTÉ EVENTS darām visu, lai parūpētos par to, ka tu vari izbaudīt savus visskaistākos svētkus.

Mums gribētos ticēt, ka mēs ne tikai organizējam praktiskās pasākuma detaļas, bet arīdzan sniedzam emocionālo atbalstu visā kāzu plānošanas procesa gaitā.

Tikai nodibinot emocionālo saikni, ir iespējams nonākt pie rezultāta, ko jaunais pāris var bez raizēm izbaudīt un par ko viņi būs sajūsmā.

Uzskatam, ka miers ir sajūta, ko tev sniegs organizators. Tāpēc ir ļoti būtiski satikties ar savu īsto organizatoru.


BANNTÉ EVENTS pilna servisa kāzu organizēšana piedāvā:

 • izstrādāt jūsu kāzu konceptu kāzām (tai skaitā pēdējā brīža kāzām);
 • saplānot kāzu budžetu no A līdz Z;
 • izveidot kāzu tehnisko un radošo scenāriju;
 • izstrādāt kāzu vizuālo konceptu;
 • piesaistīt labākos kāzu pakalpojumu sniedzējus Latvijā – dekoratorus, vakara vadītājus, fotogrāfus, filmētājus un citus;
 • nodrošināt kāzu loģistiku un koordinēšanu.

BANNTÉ EVENTS konsultācija – “Kā organizēt kāzas pašai”

Jau 10 sezonas esam organizējuši kāzas un uzkrājuši ļoti lielu pieredzi, kurā vēlamies dalīties arī ar tevi. Tāpēc esam izveidojuši konsultāciju, kurā runāsim par 6 svarīgākajām tēmām kāzu organizēšanā:

 • situācijas novērtējums, tev dos izpratni par pozīciju, kurā esi šobrīd kāzu plānošanā - kas ir svarīgākās lietas ar ko sākt un kā virzīties uz priekšu soli pa solim.
 • prioritāšu inventarizācija, pēc kā tev būs skaidra vīzija, pie kuras turēties visu kāzu plānošanas procesu un, kas ļaus brīžos, kad rodas šaubas vai apjukums, atgriezties pie pamatvērtībām, kas ir svarīgas tieši tev.
 • dienas gaitas instrukcija, lai tev būtu skaidrs kāzu dienas plāns jums abiem kā pārim. Lai tu saprastu, visu iesaistīto pušu loģistiku un laika grafikus, un saprastu brīžus, kuros nepieciešams piesaistīt palīdzību no malas.
 • skaidrs pasākuma budžets, lai tu nepārtērētu ne laika, ne naudas resursus.
 • lietas, ko neatstāt uz pēdējo brīdi, bet plānot tā, lai divas nedēļas pirms kāzām jūties gatava svinēt.
 • izmaksas un citas nozīmīgas pozīcijas, par kurām neaizdomājas pāris kāzu organizēšanas gaitā.

Konsultācijas laikā palīdzēšu tev saprast svarīgāko, dalīšos ar informāciju un atbildēšu uz Taviem jautājumiem, lai pēc šīs konsultācijas

Tev būtu visas nepieciešamās zināšanas, lai noorganizētu savas sapņu kāzas.


BANNTÉ EVENTS piedāvā Latvijā unikālu pakalpojumu – “Daļēja kāzu organizēšana”.

Izstrādās jūsu kāzu tehnisko scenāriju, dosim ieteikumus, kā veidot kāzu dienas gaitu, kā arī pastāstīsim, kas jāņem vērā, izvēloties konkrētos pakalpojumus:

 • Darbs ar jūsu sniegto informāciju;
 • Tikšanās klātienē vai video sarunas;
 • Saziņa ar jūsu izvēlētajiem pakalpojuma sniedzējiem;
 • Tehniskā scenārija izstrāde;
 • Koordinēšana kāzu dienā.

Konsultāciju paketē neietilpst konkrētu pakalpojumu sniedzēju ieteikumi un meklējumi, kāzu stilistikas un dizaina izstrādes process.


BANNTÉ EVENTS - “Kāzu plānošanas dienasgrāmata”

Kāzu plānošanas dienasgrāmata “Brīnišķīga nodaļa Tava dzīvē” ir iespēja radīt tavu ideālo kāzu dienasgrāmatu! Neatņemama sastāvdaļa un “labā roka” tev, plānojot jūsu skaistos mīlestības svētkus!

Pamata saturs – 63 lapas, kas sadalītas 4 nodaļās:

 1. nodaļa “Domu lidojums”,
 2. nodaļa “Svarīgas lietas” (plānošanas process),
 3. nodaļa “Kāzu dienas plāns”,
 4. nodaļa “Dienasgrāmata” un 50 punktotas papildus lapas, lai vari pati būt noteicēja savam dienasgrāmatas biezumam.

4 matētas plastikāta sadalošas starplapas ar nodaļu nosaukumiem un īpaši radīta Litas Mežavilkas dzīvā dzeja 12 eksemplāros, kas papildina labāko fotogrāfu radītas kāzu fotogrāfijas, ko varēsi izmantot, kā papildus starplapas.

Šis komplekts būs iepakots skaistā kastē ar magnētisku aizdari, kas tev kalpos arī pēc kāzām, kā vieta, kur rūpīgi glabāt skaistākās atmiņas no jūsu kopīgiem mirkļiem, kāzu gatavošanās procesa un kāzu dienas.

Komplektā:

 • Maciņš kurā glabāt visas mazās lietiņas un paķert līdzi somā kopā ar dienasgrāmatu. Labi noderēs arī lūpu krāsai un citām sievišķīgām detaļām;
 • Pildspalva, kas izvēlēta īpaši kā papildinājums šai dienasgrāmatai;
 • Uzlīmju loksne, kuru izmantot, lai papildinātu saturu, izrotātu savu dienasgrāmatu, atzīmētu svarīgāko;
 • Kartīšu komplekts ar 13 skaistām vienpusējām pastkartēm 10 x 15 cm izmērā, ar kāzu detaļu fotogrāfijām, kuras varēsi izmanot, lai iedvesmotos vai iepriecinātu kādu, uzdāvinot;
 • 40 QR kodi, zem kuriem tevi sagaida saturu papildinoša informācija, iedvesma un pārsteigumi;
 • Radošs papildus rīks, veiksmīga galda plāna izstrādei – kartona apļi un līmlapiņas, lai vari veiksmīgi saplānot viesu izvietojumu pie svētku galdiem. Kastē atradīsi arī 1 gab. papīra līmlenti un 1 gab. līmlapiņas.

Iegādāties šeit: https://bit.ly/manillaxbannte


Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums ne tikai praktiski, bet arī emocionāli – atbalstot un svinot jūsu mīlestību visā kāzu plānošanas laikā. Sazinieties ar mums, un radīsim svētkus kopā!

Skatieties video interviju ar Ingu Bērziņu : INGA BĒRZIŅA / BANNTÉ EVENTS – INSTAGRAM LIVE ATSKATS


KĀZU RĪKOTĀJI


Citi pakalpojumu sniedzēji