TOP

5 gadus ar mums

BANNTÉ EVENTS

+371 26453758

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu BANNTÉ EVENTS


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

BANNTÉ EVENTS ir pilna servisa pasākumu aģentūra, kuras stūrakmens ir tās profesionālā komanda ar pasākumu organizatori Ingu Bērziņu priekšplānā. BANNTÉ EVENTS komanda savu septiņu gadu pastāvēšanas laikā radījusi vairāk kā 250 skaistus unikālus pasākumus, tai skaitā, kāzas.

BANNTÉ EVENTS vadītāja Inga Bērziņa, būdama viena no Latvijas TOP kāzu organizatorēm, parūpēsies, lai katrs viņas komandai uzticētais pasākums ne tikai atbilstu klientu vēlmēm un pārsniegtu viņu ekspektācijas, bet būtu noorganizēts līdz sīkākajai detaļai.

Ingas radošums un daudzpusīgums apvienojumā ar viņas profesionālās pieredzes bagāžu un pārliecību par savu darbu ir veiksmes atslēga tam, lai pāri uzticētos, ka viņu kāzas ir drošās rokās.

BANNTÉ EVENTS ir stabila un pieredzes ziņā bagāta komanda, kas nestrādā pēc konkrēta šablona, bet pieiet individuāli katram pasākumam un klientam, liekot viņu vēlmes augstāk par visu.

BANNTÉ EVENTS pilna servisa pakalpojumi ietver:

  • izstrādāt jūsu kāzu konceptu kāzām Latvijā un ārvalstīs (tai skaitā pēdējā brīža kāzām);
  • saplānot kāzu budžetu no A līdz Z;
  • izveidot kāzu tehnisko un radošo scenāriju;
  • izstrādāt kāzu vizuālo konceptu;
  • piesaistīt labākos kāzu pakalpojumu sniedzējus Latvijā – dekoratorus, vakara vadītājus, fotogrāfus, filmētājus un citus;
  • nodrošināt kāzu loģistiku un koordinēšanu.

BANNTÉ EVENTS Konsultāciju pakete

BANNTÉ EVENTS piedāvā Latvijā unikālu pakalpojumu – daļēja kāzu organizēšana. Trīs tikšanās reižu laikā kopā ar BANNTÉ EVENTS izstrādāsim jūsu kāzu tehnisko scenāriju, dosim ieteikumus, kā veidot kāzu dienas gaitu, kā arī pastāstīsim, kas jāņem vērā, izvēloties konkrētos pakalpojumus. Tāpat vajadzības gadījumā BANNTÉ EVENTS var nodrošināt pasākuma koordinatoru kāzu dienas laikā. Konsultāciju paketē neietilpst konkrētu pakalpojumu sniedzēju ieteikumi un meklējumi, kā arī komunikācija ar tiem, kāzu stilistikas un dizaina izstrādes process.

BANNTÉ EVENTS Pēdējā brīža kāzu organizēšana

Ja esat pāris, kas nesen saderinājies un nevēlaties kāzu rīkošanu atlikt uz ilgu laiku, tad BANNTÉ EVENTS var jums palīdzēt! Mūsu komanda ir operatīva, zibenīgi reaģējoša, saprotoša, tādēļ pratīsim realizēt pat vispārdrošākās idejas un kāzas noorganizēt arī rekordīsā laika posmā.

Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums ne tikai praktiski, bet arī emocionāli – atbalstot un svinot jūsu mīlestību visā kāzu plānošanas laikā. Sazinieties ar mums, un radīsim svētkus kopā!

Skatieties video interviju ar Ingu Bērziņu : INGA BĒRZIŅA / BANNTÉ EVENTS – INSTAGRAM LIVE ATSKATS


KĀZU RĪKOTĀJI


Citi pakalpojumu sniedzēji