Pirmo gadu ar mums

Lai mirdz - matu rotas.

Rīga

+371 27716027

annaaustrina.id.lv

LV, ENG, RU

Sūtīt ziņu Lai mirdz - matu rotas.


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Matu rotas jūsu koptēla estētikai!

Izgatavoju elegantas un unikālas matu rotas - matu adatas un matu ķemmītes - no pērlītēm un akmentiņiem. Lai mirdz!

Matu rotas darinu rokām, par pamatu izmantoju matu adatas vai matu ķemmītes un metāla stieples sudraba, zelta vai rozā zelta krāsā. 


Pasūtījumi

Ir pieejami vairāki gatavi aksesuāri, kuru bildes parasti nosūtu Whatsapp vai Instagram, taču esmu gatava uzklausīt arī jūsu individuālās vēlmes, lai pieskaņotu jūsu tērpam, koptēlam ko īpašu! Izgatavošana var aizņemt aptuveni nedēļu, atkarībā no noslodzes. 

Rotas bieži kalpo kā "sajūtu" lietiņa, ko uzglabāt par piemiņu, tādēļ tās rūpīgi iepakotas kastītē var glabāties vai arī tikt izmantotas vēlreiz.

Jūsu ērtībai izmantoju pakomātus rotu sūtīšanai, taču vajadzības gadījumā varam norunāt tikšanos Rīgā.

Matu aksesuāri ir piemēroti ne tikai līgavām, bet šīs rotas ir bieži pieprasītas arī vēdējmātēm, līgavas mammām, kā papildinājums arī izlaiduma tērpiem un arī vienkāršām darba ballītēm - ikvienai situācijai!


Cenas

  • Cenas matu adatām mēdz būt aptuveni 15-20 EUR, matu ķemmītēm 25-30 EUR.
  • Ja nepieciešama sūtīšana, papildu maksa 2 EUR.

Par izmantošanu

Matu rotas ir aksesuāri, iestrādājami frizūrā, visbiežāk nostiprinot ar papildu matu pīlītēm. Pirms nosūtīšanas parasti pērlītes un akmentiņus nospodrinu ar ļoti smalku audumu, lai mirdz, tādēļ iesaku rotu ievietot frizūrā pēc tam, kad ir izmantoti matu fiksācijas līdzekļi, lai saglabātu zaigojošo izskatu. Rotu zariņi ir pielokāmi atbilstoši jūsu frizūrai.Citi pakalpojumu sniedzēji