1 gadus ar mums

Dzīvā Dzeja ar Litu Mežavilku

+371 25727779

LV, ENG

Sūtīt ziņu Dzīvā Dzeja ar Litu Mežavilku


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

Tiem, kuri alkst pēc īsta, neatkārtojama, mirklīga un dziļi personīga notikuma savās kāzās!

Jūsu svinībās, dažu mirkļu laikā uz vintage rakstāmmašīnas pierakstītas jūsu viesu dvēseles sajūtas dzejā. Tā ir impulsīva mijiedarbība starp dzejnieci un viesiem. Lita Mežavilka rada individuālu dzeju no katra viesa dotajiem atslēgvārdiem, radot ko paliekošu un dvēseliski patiesu. Skaistākais, ko kāzu viesis var paņemt mājās no jūsu lielās dienas.


Dzīvās Dzejas pakalpojumi:

 1. Rakstāmmašīnas dzejas performance kāzu viesību laikā;
 2. Veltījuma dzeja/ laulības manifests dzejā
 3. Welcome dzeja, kāzu ielūgumi un citi, ar rakstāmmašīnu drukāti, materiāli.

1. Rakstāmmašīnas dzejas performance

Unikāla un neatkārtojama dzejas mākslas pieredze, kas piešķir pasākumam dziļu, smalku un dvēselisku noskaņu. Viesi, caur dzejnieces spēju sadzirdēt, iemūžina savu dvēseli un vārdu skanējumu dzejā. Dzīvās Dzejas performances laikā, viesis vienā frāzē vai dažos vārdos nodod māksliniecei savas sajūtas vai domas - sauksim tos par sirds impulsiem. Dažu brīžu laikā, viesis saņem savās rokās unikālu uz rakstāmmašīnas rakstītu, speciāli viņam veltītu, mākslas velti - skaistā dizainā izpaustu, interaktīvu, improvizētu, impulsīvu dzeju.

 • Performances ilgums: 2-4 stundas.
 • Izmaksas: sākot no € 249 par 2 stundu performanci.
 • Vienas stundas ietvaros tiek radītas 10 - 12 mākslas veltes (dizaina materiālos noformētas, ar rakstāmmašīnu drukātas personalizētas dzejas rindas).
 • Iespējams izstrādāt un sagatavot pasākuma tematikai pieskaņotus dizaina materiālus (dzejas kartes un aploksnes).

2. Veltījuma dzeja/ laulības manifests dzejā

Veltījuma dzeja ir romantiskākā, pārdomātākā, intīmākā dāvana, ar kuras palīdzību vari savam partnerim paust savas sajūtas un klātbūtni. Tas ir dzīves mākslas formāts un atbalsta platforma tavai individuālajai būtības izpausmei, komunikācijā ar savu mīļoto. Tā sniedz metaforisku telpu, lai jūs kā pāris, ieraudzītu to, ko jums pašiem ir svarīgi veidot un pilnveidot, dziļi ieklausoties, katram sevī un vienam otrā. Veltījuma dzejas unikalitāte ir tajā, ka tā top dzejnieces mijiedarbībā ar pāri. Dzejniece uzdod jautājumus, kuri variējas no ikdienišķām lietām kā, piemēram, mīļākā krāsa un gadalaiks, līdz pat jautājumiem par vērtībām šajā dzīvē. Veltījuma dzeja var būt kā lieliska dāvana bildināšanās procesā, kāzu jubilejās, dzimšanas dienās un citās svētku reizēs. Tas ir arī veids, kā ar dzeju svinīgi ieskaut jebkuru dzīves dienu. Jo vairāk klātesošas uzmanības un laika jūs veltāt savu attiecību apzināšanai, jo vairāk jūs viens otru saprotat un iepazīstat, jo plaukstošākas un baudpilnākas attiecības jūs piedzīvojat.

Kā top Veltījuma dzeja:

 • Individuāli (vai kopā ar partneri) tu sniedz savus sajūtu impulsus par pašu attiecībām, atbildot uz vienkāršiem, taču arī dziļākiem jautājumiem par kopā piedzīvoto laiku.
 • Pēc saņemtajām pārdomām, dzejniece iegrimst intuitīvā dzejas radīšanas procesā.
 • Kad dzeja ir gatava, tā tiek drukāta ar vintage rakstāmmašīnu uz rokas lējuma papīra.
 • Tad iesaiņota vīstoklītī ar zelta diedziņu, izaijāta sauso ziedu klēpī un dzīvas šokolādes garšās.
 • Elegantā, melnā dizaina kastē jūs saņemat savu attiecību godināšanas dzeju.
 • Rodiet kvalitatīvus klātbūtnes mirkļus, iekļausieties dzejā un ļaujiet tai atvērt arvien jaunas iespējas un piedzīvojums jūsu dzīvē.

Laulības manifests dzejā ir atvasināts no Veltījuma dzejas. Sarunā ar jums, saņemot jūsu impulsus, top dzeja, kura var kalpot gan kā kāzu dienas solījuma vārdi, kuri tiek pausti arī viesiem, gan kā personīgs un intīms – tikai jums abiem zināms – apliecinājums. Atšķirībā no Veltījuma dzejas, šis jūtu izpausmes formāts, domāts jūsu abu kopīgajam (ne tik ļoti cik individuālājam) skatījumam. Laulības manifests tiek veidots un rakstīts, lai definētu jūsu, kā laulātā pāra, vērtības, nodomus un apņemšanās turpmākajam kopdzīves posmam. Lai šī dzeja kalpo kā radoša karte jūsu kopdzīves veidošanā.

Izmaksas:

 • Veltījuma dzeja € 109.
 • Laulības manifests dzejā € 169.

3.Welcome dzeja, kāzu ielūgumi un citi, ar rakstāmmašīnu drukāti, materiāli.

Iepriekš sagatavotas dzejas veltes kāzu viesiem, lai jūsu viesi sajustu iedvesmu patiesai kopābūšanai, sagaidiet tos ar sagatavotu savu kāzu dzeju.

Kā tas notiek:

 • Jūs izvēlaties, vai kāzu dzeju vēlaties uz ielūgumiem, galda kartēm utt.
 • Jūs nododat savus sajūtu vārdus, lai dzejniece radītu dzejas kopas; vai impulsus vārdos pirms pasākuma nodod viesi, uz kuriem balstoties, tiek radītas dzejas kopas. Iespējams izvēlēties arī jau radītas dzejas kopas no mākslinieces arhīva.

Izmaksas:

 • sākot no € 6.69 par vienu mākslas velti.
 • Minimālais pasūtījums: 30 dzejas velšu vienības.
 • Maksimālais pasūtījums: 700 dzejas velšu vienības.

Iespējams sagatavot ar rakstāmmašīnu drukātus kāzu ielūgumus un citas svētku papīrlietas, ar jums nepieciešamo informācijas saturu. Pasūtījumi, rakstot e-pastā vai zvanot.

Lasi:

KĀ UZRAKSTĪT IZCILU KĀZU TOSTU

KĀZU DIENAS SOLĪJUMS – LAULĪBAS MANIFESTS DZEJĀ

PALDIES, KA MĀCI ATVĒRTIES MĪLESTĪBĀ. APSVEIKUMS MĀMIŅDIENĀ
Citi pakalpojumu sniedzēji