Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar ELMI PLAY atrakcijas


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


ELMI PLAY nodrošina iespēju izmantot attīstošas, kvalitatīvas un estētiskas atrakcijas, kas piemērotas dažāda vecuma bērniem un pieaugušajiem, kā ikdienā - tā svētkos, kā ziemā - tā vasarā!

Jebkuros jūsu svētkos - bērnu ballītēs, kāzās, dzimšanas dienas svinībās, kristībās - ELMI PLAY piegādās un uzstādīs drošas un aizraujošas atrakcijas, kas nodarbinās, sagādās jautrību un smieklus, ballīšu mazākajiem viesiem un nodrošinās brīvas rokas viņu vecākiem.


Piedāvājums

ELMI PLAY piedāvā bumbu baseinu, IGLU kluču un piepūšamo atrakciju nomu. Atrakcijas ir neitrālos toņos - baltas un pelēkas, bet kā akcentu piedāvājam dažādu krāsu baseina bumbiņas un krāsainās rotaļlietas Atsperīgās lamas, kas jums ļaus pašiem kombinēt krāsu salikumus un pielāgoties svētku krāsu gammai. Lai atvieglotu jūsu izvēli, esam izveidojuši rotaļu zonu komplektus, kas ir dažādas komplektācijas, dažādās cenu kategorijās. 

Ne tikai bērniem paredzētos pasākumos, arī kāzās, ja tajās piedalās bērni, spēles, rotaļas un atrakcijas ir būtisks kāzu elements, līdz ar to bērnu izklaižu zonai jābūt iederīgai šo svētku tematikā, noskaņā un krāsu gammā. Un rūpes par mazajiem pasākuma viesiem, patiesi novērtēs viņu vecāki.


Piepūšamās atrakcijas arī pieaugušajiem? Jā!

ELMI PLAY  nomas sortimentā ir piepūšamās atrakcijas, kas paredzētas visām vecuma grupām - arī pieaugušajiem. Tā būs mūsdienīga izklaide, piemēram, vecmeitu ballītē, sagādās jautrību kāzu viesiem un būs lieliska vieta, kur iemūžināt skaistus foto mirkļus.

 Uz tikšanos jūsu svētkos!


Lasi:

Izklaide kāzu viesiem - dažādi priekšnesumi un atrakcijas