Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Liepu Laipas


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Viesu nams Liepu Laipas - vieta, kur baudām, svinam un atpūšamies!

Viesu nams “Liepu Laipas” ir radīts tieši Jums, ja vēlaties, lai Jūsu visskaistākā un gaidītākā diena tiktu svinēta vietā, kur katrs stūrītis ir veidots ar mīlestību, pievēršot uzmanību detaļām. Viesu nams “Liepu Laipas” atrodas 30 minūšu braucienā no Rīgas, pašā Mazās Juglas upes krastā.

  • Kopējā izmantojamo telpu platība ir 600m2, kas ir sadalīta trīs stāvos. Tomēr to ir iespējams pielāgot kā svinībām šaurā viesu lokā, tāpat arī lielām svinībām līdz 90 viesiem.
  • Stiklotās svinību zāles platība ir 140m2. Skaista, sakopta un apzaļumota āra teritorija.

Klausieties upes čalās, kamēr sakāt viens otram “jā” vārdu! Jūsu svinības ir svētki arī mums!

Laulību ceremonijas vieta

Piedāvājam laulību ceremoniju rīkot brīvā dabā Mazās Juglas upes krastā vai uz jumta terases ar skatu uz koku galotnēm un upi.

Piedāvājam pēc Jūsu vēlmēm pilnībā iekārtot un izdekorēt laulību ceremonijas vietu.

Stiklota svinību zāle

Paredzēta kāzām līdz 90 viesiem, ar skaistu idillisku dabas skatu. Svinību zāli ir iespējams iekārtot ar apaļiem vai taisnstūra galdiem un noformēt pēc Jūsu vēlmēm.

Nakšņošana

Nakšņošanas iespējas līdz 50 viesiem 9 dažāda izmēra istabiņās, no kurām viena īpaši paredzēta jaunlaulātajiem.

Iekārtošanās

Jūsu mīlestības svētki ir arī mūsu mīlestības svētki! Tāpēc piedāvājam ierasties viesu namā no piektdienas plkst. 12:00 un izbraukt līdz svētdienas plkst. 12:00, vai ierasties viesu namā no otrdienas plkst. 12:00 un izbraukt līdz ceturtdienas plkst. 12:00.

Tas ir ļoti svarīgi, jo dekorētāji savu darbu var veikt dienā PIRMS kāzu ceremonijas, kā arī jaunais pāris viesu namā var sagaidīt kāzu rītu, pucēties un fotogrāfijās iemūžināt gatavošanās procesu.

Pie mums padomāts par visu, lai Jūs varētu baudīt un svinēt svētkus!

  • Atpūtas zāle 20 viesiem, kurā kāzu viesi svinību laikā varēs atrast klusāku vietiņu, lai atpūstos vai uzsistu klačiņu.
  • Jumta terase 40 viesiem, ar skatu uz Mazās Juglas upi, kur viesi, gaidot jauno pāri un svinību laikā, varēs malkot dzirkstošo šampanieti. Brīvākas atmosfēras radīšanai terasi ir iespējams noformēt ar gaumīgiem dārza klubkrēsliem. 
  • Ēdināšanas, telpu, un ceremonijas vietas dekorēšanas pakalpojumi, kurus pēc Jūsu vēlmēm un budžeta piemeklēs un nodrošina mūsu sadarbības partneri.
  • Karstais kubls ar hidro un gaisa masāžu - sagādājiet sev neaizmirstamas atmiņas. Pirmo rītu jaunlaulāto statusā baudiet āra kublā un malkojiet dzirkstošu šampanieti.
  • Lapene upes krastā, kur viesi var pavadīt laiku, gaidot jaunlaulātos.
  • Grila un ugunskura vieta, kur kāzu otrajā dienā uz dzīvas uguns var pagatavot gardu rīta zupu.

Mūsu viesu namā katrs stūrītis ir veidots ar mīlestību, tādēļ tajā valda īpaša aura un gaisā virmo romantika!

Būsiet mīļi gaidīti viesu namā “Liepu Laipas”!