Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Flash You and Me


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Flash You and Me apakšveļas zīmols izceļas ar īpaši augstu kvalitāti un smalkumu.

Flash You and Me iedrošina jūs atklāt savu juteklisko un rotaļīgo pusi. Mūsu apakšveļā jūs izjutīsiet pārliecību un sajutīsiet, ka varat pārņemt pasauli.

Flash You and Me uzņēmums dibināts 2013. gadā. Šo 10 gadu laikā zīmols ir laidis klajā vairākas kolekcijas un piedalījies Rīgas modes nedēļā un Modes manifestācijā, kā arī regulāri piedalās prestižajā apakšveļas izstādē Salon International de la Lingerie Paris.

Apvienojot caurspīdīgus, elpojošus audumus ar grezniem bondage elementiem, Flash You and Me apakšveļai raksturīgs oriģināls un pat pārdrošs stils. Papildus apakšveļai un aksesuāriem Flash You and Me piedāvā arī caurspīdīgas kleitas, svārkus topus, kā arī tilla cimdus un kimono. Šī izsmalcinātā veļa tiek ražota tepat pie mums Latvijā.

Flash You and Me ir ģimenes uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi apakšveļas ražošanā. Visu gatavoto produkciju varat apskatīt pie mums uz vietas studijā. Pieņemam arī individuālus pasūtījumus, kā arī ir iespējama privāta laikošana vai iepirkšanās ballīte ar draudzenēm vecmeitu ballītes ietvaros.