Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Grilbārs & restorāns Parks


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Radīsim gardus un īpašus notikumus kopā!

Grilbārs & restorāns PARKS piedāvā pilna servisa banketu apkalpošanu, kā arī telpas banketiem, saviesīgiem pasākumiem un īpašiem notikumiem.

Mūsu komanda garantē augsta līmeņa servisu un apkalpošanu, kā arī individuālu pieeju, lai jūsu pasākums būtu nevainojams un izdevies!

Vai plāno savus mīlestības svētkus? Tā ir pacilājoša sajūta būt kaut nelielai daļai no jūsu svinībām un īpašajiem notikumiem, tāpēc ar lielāko prieku palīdzēsim tos radīt gardus un izdevušos.

Nodrošinām:

  • telpas tavam skaistajam notikumam (restorāna banketa telpās varam uzņemt līdz 50 personām);
  • banketu sagatavošanu no mūsu plašās banketu ēdienkartes (pirkstiņuzkodas, uzkodu plates, salāti, siltie ēdieni, deserti u.c.) - atstājiet rūpes par svētku mielasta gatavošanu mūsu ziņā;
  • apkalpošanu pie galdiņiem vai zviedru galda servēšanu;
  • telpu un galdu dekorēšanu un pielāgošanu – katra pasākuma specifikai;
  • izbraukuma banketus un banketus līdzņemšanai.

Vairāk informācijas uzzini mūsu mājaslapā parksrestorans.lv, zvanot 20118882 vai rakstot e-pastu uz banketi@restoransparks.lv

Mūs iedvesmo cilvēkos radītais prieks ar skaisti klātiem galdiem un gardiem ēdieniem – tā, nudien, ir mūsu sirdslieta! Tāpēc patiesi priecāsimies ar jums satikties gan svētkos, gan ikdienā!