Sūtīt ziņu Pašas Taisīts


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Katrs darbs ir radīts ar lielu rūpību un mīlestību. Mēs esam par lielisku kvalitāti un burvīgiem mirkļiem kopā, par gardiem smiekliem, jaukām sarunām.

Pašas Taisīts rada priecīgas lietas gan maziem, gan lieliem. Šūpoles un šūpuļkrēsli bērniem rada patīkamas emocijas, smieklus, kā arī nomierina un pat iemidzina. Māmiņām tas ir brīnišķīgs palīgs, lai iemidzinātu bērniņu, lai izdarītu aši kādu darbiņu, kamēr bērniņš ir drošībā un tur pat mājā acu priekšā.


Pašas Taisīts piedāvā

  • Šūpuļkrēsls - paredzēts bērniņam no dzimšanas līdz apmēram 25kg. Var pašūpoties arī līdz 5 gadi.
  • Frotē halāts ar lielu, ērtu kapuci, vienu lielu vai divām kabatām priekšpusē noderēs lietošanai pirtī, mājās, spa, kublā. Lieliska dāvana kā pirts baudītājiem, tā ūdenssporta cienītājiem. 100% kokvilnas audums. Labi uzsūc mitrumu. Ideāls variants dvieļa vietā!
  • Piedāvājam arī šūpuļkrēslus pieaugušajiem, lai atrastu atpūtas stūrīti mājā, uz balkona, terasē vai dārzā. Šūpuļkrēsls ir no dubulta kokvilnas auduma. Komplektā ir koks (1.10m garš), lina vīta virve, 3 spilveni un karabīne.
  • Lieliska dāvana bērniņam uz raudzībām būs šūpulītis, kuru varēs izmantot ļoti ilgi.
  • Lielie šūpuļkrēsli vai frotē pončo ar izšūtiem vārdiem vai iniciāļiem var būt skaista dāvana jaunajam pārim, vecākiem vai vēdējiem.

Lai burvīgi brīži kopā!


Iegāde / Piegāde

Preci var saņmet uz vietas Smiltenē vai sūtam ar Omnivu vai Latvijas pastu.

Ir iespējams iegādāties jau gatavos darbus un saņemt uzreiz vai veikt pasūtījumu un izvēlēties gan audumu, gan aksesuārus. Ir iespējams personalizēt – izšūt vārdu, datumu.

Iegādāties preces var mūsu mājaslapā, Facebook un Instagram profilos, rakstot WhatsApp vai zvanot 26464565.


Cena

Cenas var apskatīties mājas lapā vai sazinoties ar mums 26464565.Citi pakalpojumu sniedzēji