Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Vintage Dzērienu Veikals


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Sveicināti Vintage -  dzērienu veikalā, kas ir tikpat izcils kā jūsu kāzu plāni.

Mēs specializējamies vīna un citas augstas klases dzērienu tirdzniecībā un mūsu sortiments atstās jūs un jūsu kāzu viesus dzērienu maģijas valdzinājumā.

Kad pienāk brīdis, lai jūsu kāzas kļūtu par neaizmirstamu notikumu, mēs esam šeit, lai padarītu šo mirkli vēl vērtīgāku un greznāku ar mūsu dzērienu izvēli.


Piedāvājums

Vintage piedāvā ekskluzīvu vīna kolekciju no visas pasaules - no senatnes noslēpumainām Francijas vīna darītavām līdz Portugāles, Itālijas un Spānijas vīna mākslinieku meistarībai. Mūsu uzmanīgi atlasītie vīni spēj stāstīt stāstus, kā arī nodrošināt neaizmirstamu garšas eksploziju, kas papildinās jūsu kulinārijas piedzīvojumu kāzu dienā. Mūsu ražotāju klāstā ir arī Čīles, Austrālijas, Amerikas un citu pasaules daļu vīni, lai piedāvātu jums plašu un daudzveidīgu izvēli.

Taču Vintage nav tikai par vīnu - mēs lepojamies arī ar mūsu plašo alkoholisko dzērienu piedāvājumu. Sākot no luksusa viskijiem līdz elegantiem konjakiem, mūsu kolekcijā atrodamies rums, džins un daudzas citas izsmalcinātas izvēles. Jūsu kāzu svinībās varat būt drošs, ka mūsu dzērienu klāsts apmierinās visdažādākās gaumes.

Papildus mūsu bagātajam sortimentam mūsu Vintage komanda ir uzņēmusies misiju nodrošināt jums nevainojamu apkalpošanu un pieredzi. Mūsu izpratnei par alkoholiskajiem dzērieniem nav konkurences. Mūsu veikala pārziņi ir eksperti, kuri ar prieku sniegs padomus un konsultācijas, lai palīdzētu jums izvēlēties tieši to, kas atbilst jums.