Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Nordic Cocktail Service

Nordic Cocktail Service

Pirmo gadu ar mums

+371 28379422

LV, EN, RU

Sazināties ar Nordic Cocktail Service


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Nordic Cocktail Service ir komanda, kas sastāv no pieredzējušiem un profesionāliem bārmeņiem un miksoloģistiem ar 12 gadu pieredzi Latvijā.

Mēs piedāvājam pilna servisa izbraukuma bāru, viesmīļus, bezmaksas dzērienu degustācijas, meistarklases un personalizētu pieeju katram klientam.

Mūsu komanda dod iespēju caur dzērienu prizmu izgaršot un iepazīt vietējās, Ziemeļu reģionam raksturīgās garšas, kā arī piedāvā klasiskus kokteiļus, easy mixer, vīnu, burbuļus, alu un plašu bezalkoholisko dzērienu klāstu.

Rīkojam dažādas meistarklases pasākumu ietvaros, ietverot gan kokteiļu gatavošanu, gan mājas bāra izveides pamatus, gan arī meistarklases kā izklaidējošu šovu. Ja vēlies papildināt savu pasākumu ar meistarklasi, kopā ar jums izdomāsim vislabāko veidu!

Lai sagatavotos jūsu pasākumam, piedāvājam bezmaksas kokteiļu degustāciju, kas ļaus jums izvēlēties dzērienkarti, kura atspoguļo jūsu pasākuma tematiku, un iepazīties ar katru jūsu pasākuma dzērienkartē esošo kokteili.

Mēs zinām, ka noteicošs faktors katrā pasākumā ir finanses. Katra pasākuma izmaksas ietekmē daudzi un dažādi apstākļi, tādēļ, lai gan jums, gan mums šo procesu atvieglotu, esam izveidojuši anketu. Aizpildot to, mēs ar jums sazināsimies un sniegsim konkrētu informāciju par piedāvājumu jūsu pasākumam.

Anketu vari atrast šeit!