Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar RŪMENES MUIŽA


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Iedomājieties absolūtas greznības, miera un intimitātes atmosfēru, gardēžu virtuvi, gādīgu un personisku attieksmi, augstāko pakalpojumu standartu kvalitāti, mierpilnu atmosfēru un ekskluzīvu muižas kompleksa izmantošanu, lai sajustu neparastu pieredzi jūsu kāzu dienā - tā ir Rūmenes muiža. Mūsu mērķis ir cieši sadarbojoties ar jums izplānot jūsu kāzu dienu, lai nodrošinātu katras sīkākās detaļas īstenošanu, atbilstoši jūsu izsapņotajam sapnim par mūža skaistāko dienu.

Kāzas Rūmenes muižā ir tikpat unikālas kā jūs

Katras kāzas, tāpat kā katra līgava un līgavainis, ir unikālas. Rūmenes muiža ir skaista, mierpilna un eleganta 19. gadsimta kāzu svinību vieta. Kāzu ceremonijai jūs varat izvēlēties brīnumaino balles zāli, krāšņos salonus, saulaino verandu vai piepildīt sapni par romantisku kāzu ceremoniju Rūmenes ezera sirdsveidīgajā saliņā vai Rūmenes muižas gleznainajā parkā. Itālijas Renesanses parka atmosfēra ar vīnogulāju lapeni un idillisko dabu piešķirs jūsu kāzu dienai īpašas emocijas. Ainavu arhitekta Georga Kufhalta 1890. gadā projektētajā parkā jaunajam pārim ir iespēja atzīmēt šo īpašo notikumu, iestādot kādu eksotisku vai vietējās šķirnes koku. Kāzas Rūmenes muižā patiesi kļūs par unikālu, īpašu un neaizmirstamu pieredzi.

2019. gadā vasarā Rūmenes muižā tika atklāta pēdējā atjaunotā ēka - 3000 m2 plaša.

Lielā laukakmeņu muižas kūts, kas būvēta 1913. gadā, tagad ir pārtapusi par plašu un skaistu mākslas telpu “KŪTS: kultūras un svinību telpa”. Pārbūves projekts, kura arhitekte ir Zaiga Gaile, ietver vairākas zāles, kas izmantojamas izstādēm, koncertiem, konferencēm, privātiem un publiskiem svētku pasākumiem līdz 250 personām.

Ekskluzīva muižas izmantošana jūsu kāzu dienā

Rūmenes muižā jums ir iespēja justies kā muižas dāmai un muižkungam. Rūmenes muiža tiek rezervēta ekskluzīvi tikai jūsu svinībām. Ekskluzīvais piedāvājums iekļauj visa muižas ansambļa izmantošanu - kungu māju, dārza māju, staļļa ēku un parku, sniedzot jums un jūsu viesiem iespēju muižā justies kā mājās. Jūsu svinību laikā Rūmenes muiža nodrošina absolūtu privātumu.

Gardēžu virtuve

Esam pārliecināti, ka kāzu ēdiena izvēlei ir jāatbilst jūsu personīgajai gaumei un tam ir jābūt radītam īpaši jums un jūsu viesiem.

šefpavārs un viņa komanda piedāvā izsmalcinātu virtuvi, gastronomisko pieredzi, ekskluzīvu pakalpojumu, izkopjot katru detaļu. Ēdienkartes tiek sagatavotas individuāli, sadarbībā ar vadošajiem šefpavāriem un izbraukuma banketu nodrošinātājiem. Vīnzinis labprāt ieteiks piemērotākos vīnus atbilstoši ēdienkartei.

Rūmenes Muižas 7 ha būs ekskluzīvi pieejami jums un jūsu viesiem jūsu īpašajā dienā.

Ja vēlaties apskatīt mūsu kāzu norises vietu, lūdzu, sazinieties ar mums, lai mēs varētu palīdzēt padarīt jūsu kāzu dienu neaizmirstamu.