Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Ieva Gražule | floriste un dekoratore TOP

Ieva Gražule | floriste un dekoratore

Pirmo gadu ar mums

+371 29333400

LV, EN, RU

Sazināties ar Ieva Gražule | floriste un dekoratore


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Ticu, ka savās domās esi jau visu izsapņojusi vai redzējusi spilgtākos mirkļus, kādām jābūt tavām ideālajām kāzām. Bieži manām līgavām tā ir redzēta bilde Pinterest, dizaina elements, būtiska detaļa, no kā viss dzimst un rodas. Mūsu sadarbībā mans pirmais un būtiskākais uzdevums ir sadzirdēt, sajust un ieteikt labāko veidu, kā domas un bildes pārvērst detaļās, krāsās, visbeidzot, neaizmirstamā notikumā.

Visbiežāk mūsu saruna sākas @instagram. Mūsu saruna ir veids, kā es tevi iepazīstu un pārņemu savā atbildībā, lai piedāvātu, izveidotu jums atbilstošākās dekorācijas, kāzu elementus un skaistāko sajūtu, kādu varu radīt tev.

Noformējuma tonis, būtiskākās krāsas, kāzu stils, līgavas kleita, iecerētā vieta, ziedi, galda kartes, viesu sagaidīšanas vai pateicības dāvaniņas un citas būtiskas detaļas ir elementi, kurus apvienojot, vienotā stilā, rodas tā īstā - tava sajūta.

Nav nepareiza stila. Vismodernākais stils ir līgavai un jaunajam pārim visatbilstošākais.

Mirklī, kad vienosimies, mana un manas komandas atbildība būs saskaņot, atrast, iznomāt, ieteikt un uzburt šo tavu / jūsu dienu fiziskā pasaulē.

Ļaujiet man parūpēties par jums, jūsu mīļajiem un jūsu kāzu viesiem, un pārvērst šo sapni realitātē.

No vēlmēm, idejām līdz ideālajam risinājumam!

Atrodi un uzraksti man @instagram.


Lasi vairāk

100 kāzu veidi