Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Prike Latvija | Dzērieni TOP

Prike Latvija | Dzērieni

1 gadus ar mums

Tīraines iela 1, Rīga, Latvija

+371 67068943

prike.lv

LV, EN, RU

Sazināties ar Prike Latvija | Dzērieni


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Lai svētki dzirkstī kopā ar Prike! Iegādājieties produktus mūsu tiešsaistes veikalā, izmantojot īpašu atlaides kodu LIGAVAM, kas sniegs 25% atlaidi teju visiem produktiem!

Prike parūpēsies par krāsām jūsu svētkos - mūsu portfelis ietver pasaulē zināmākos, plašāk patērētos un luksus dzērienu zīmolus katrā kategorijā. 

Prike ir vadošais augstākās klases dzērienu pārdošanas un mārketinga uzņēmums Baltijā, kas šajā nozarē darbojas jau kopš 1992.gada.

Mēs pārstāvam vairākus pasaulē vadošos un luksus klases dzērienu zīmolus.

Mūsu partneri ir pasaulē zināmākais un plašākais alkoholisko dzērienu pāstāvis Diageo ar zīmoliem Johnnie Walker, Tanqueray, Captain Morgan, Smirnoff, Baileys, Gordon’s un daudziem citiem, kā arī luksusa alkoholisko zīmolu grupa Moët Hennessy, kura ietilpst pasaulē lielākā luksusa preču koncerna sastāvā - LVMH.

Mēs pārstāvam tādus MH zīmolus kā Hennessy, Moët & Chandon, Veuve Clicquot, Krug, Ruinart, Dom Perignon, Belvedere, Ardbeg un Glenmorangie. Tāpat mūsu portfelī plaši pārstāvēti vīna zīmoli, tajā skaitā, Zonin, Barton & Guestier, Codorniu un daudzi citi.


Ātra piegāde visā Latvijā. 

Pieejami dzērienu eksperti, kas palīdzēs ar ēdienu un dzērienu saskaņošanu, kokteiļu receptēm, apjomiem un citos jautājumos.


Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.