Sūtīt ziņu Lyre’s


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

 

Lyre’s ir īpašā tehnoloģijā no dabīgām izejvielām radīti bezalkoholiskie dzērieni, kas katrs perfekti atdarina oriģinālo stiprā alkoholiskā dzēriena garšas buķeti bezalkoholiskā versijā.

Lyre’s kļuvis par pasaulē godalgotāko bezalkoholisko dzērienu zīmolu, apliecinot izcilu garšas atdarinājumu un kvalitāti. Viss dzērienu klāsts ir piemērots vegāniem, tie nesatur glutēnu un alergēnus.

Pasaules kokteiļu čempions Andris Reizenbergs labprāt konsultēs Lyre’s kokteiļu pagatavošanā un svinību dzērienkartes izveidē: andris.reizenbergs@gemoss.lv


lyres-kazu-dzerieni-bezalkaholiskie-kokteili-andris-reizenbergs
Pasaules kokteiļu čempions: ANDRIS REIZENBERGS

Lyre’s dzērienu sortiments:

14 dažādi bezalkoholiskie stipro alkoholisko dzērienu atdarinājumi izcilas garšas kokteiļu pagatavošanai 700 ml un 200 ml stikla pudelēs: American Malt, Dark Cane Spirit, White Cane Spirit, Orange Sec, Spiced Cane Spirit, Italian Spritz, Italian Orange, Dry London Spirit, Amaretti, Coffee Originale, Aperitif Dry, Aperatif Rosso, Absinthe, Pink London Spirit bezalkoholiskais Prossecco atdarinājums 750 ml stikla pudelēs un 250 ml skārdenēs Classico.

4 gatavie bezalkoholiskie kokteiļi 250 ml skārdenēs (RTD – ready to drink): Amalfi Spritz, Gin& Tonic, Malt&Cola, Dark & Spicy.


Pasūtījumiem:

Noformē pasūtījumu e-veikalā gemoss.lv,  vai dodies uz GEMOSS veikaliem Rīgā, Liepājā un Valmierā, zvanot pa tālruni 28645786,  rakstot uz e-pastu uz andris.reizenbergs@gemoss.lv.


 

 

 Citi pakalpojumu sniedzēji