Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Beāte Kožina photography

Beāte Kožina photography

1 gadus ar mums

+371 28758495

LV, EN

Sazināties ar Beāte Kožina photography


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Esmu Beāte Kožina - fotogrāfe no Vidzemes un mani iedvesmo cilvēki!

Ar bildēšanu aizraujos kopš bērnības. Man ļoti patīk fotografēt individuālas, ģimenes un gaidību foto sesijas, bet esmu iemīlējusies kāzu bildēšanā. Fotografējot kāzas, rūpējos, lai pāra īpašā diena tiktu dokumentēta īpašos un skaistos kadros. Saprotu, cik svarīgi ir tvert emocijas un detaļas, sākot jau no kāzu rīta pucēšanās brīža. Kāzās ne tikai dokumentēju norisi, bet arī palīdzu jaunajam pārim justies ērti un brīvi bildējoties pāra fotosesijā. Uzskatu, ka kāzu fotogrāfs, iemūžinot vienu no svarīgākajām dienām pāra dzīvē, notver šos īpašos mirkļus mūžīgās fotogrāfijās. 


Cena

Izvēloties pakalpojumu pie manis, jūs ne tikai samaksājat par fotogrāfa pakalpojumiem kāzu dienā, bet arī iegūstat patīkamu un īpašu pieredzi, vienkāršību komunikācijā. Rezervējot mani kā jūsu fotogrāfu, varat sagaidīt drošu un uzticamu pakalpojumu, un acīm tīkamu rezultātu.

Izmaksas ir atkarīgas no stundu skaita un attāluma, kas jāveic kāzu dienā. Katras kāzas ir īpašas, tāpēc precīzu cenu varu pateikt pēc sarunas ar jums. 


Kāzu fotogrāfa pakalpojums ietver:

  • fotoattēlu uzņemšanu, dokumentējot kāzu dienas norisi;
  • atbalstu un vienkāršību komunikācijā;
  • lielu skaitu apstrādātas fotogrāfijas digitālā vai drukātā formātā;
  • ja vēlaties, iespējams izgatavot foto albumu.

Papildus piedāvājumi

Pie manis ir iespējams iegādāties dāvanu kartes, kā arī, ja izvēlēsieties mani par jūsu kāzu fotogrāfu, tad saņemsiet atlaidi pirmskāzu fotosesijai. 


Izvēloties fotogrāfu, ir svarīgi, lai fotogrāfa stils un pieeja atbilst jūsu redzējumam par jūsu kāzu fotogrāfijām, kā arī kopā jūtaties ērti.

Noteikti iesaku aplūkot manu portfolio un, ja jums patīk manas bildes, sazinieties ar mani!

Uz tikšanos,

Beāte