Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar LIVAKA preces bērniem


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


LIVAKA ir pasaulē atzītu bērnu preču ražotāju pilnvarotais pārstāvis Latvijā un piedāvā ne tikai iegādāties augstas kvalitātes preces bērniņa pirmajiem dzīves gadiem, bet arī kvalitatīvas, profesionālas un izsmeļošas konsultācijas preču izvēlē, kā arī palīdzību to lietošanā. 


BeSafe autokrēsliņi un BeSafe drošības josta grūtniecēm

Skandināvu zīmola BeSafe autokrēsliņi, kas zināmi to nemainīgi augstās kvalitātes, pārdomāto drošības risinājumu un funkciju dēļ, LIVAKA piedāvājumā plašākajā klāstā Baltijā. BeSafe ražo autokrēsliņus, kas pārsniedz normatīvos noteiktās minimālās prasības, turklāt neatlaidīgi meklē arvien jaunus risinājumus, kas padara autokrēsliņu arvien dažādākām situācijām drošu. Ar BeSafe drošības jostu grūtniecēm rūpes automašīnā sākas jau tajā brīdī, kad bērniņš vēl ir mammas vēderā. 


Voksi bērnu guļammaisi un merino vilnas termoveļa

Voksi bērnu guļammaisi, kas, lai gan piemēroti pat bargākajiem laikapstākļiem, vienlīdz ir arī viegli, ļoti ērti lietojami un līdz sīkumam skandināvu dizainu nesoši. Voksi piedāvā arī merino vilnas termoveļas un apģērbu kolekciju, ko jau ir pārbaudījuši un iemīļojuši daudzi vecāki arī Latvijā. Skandināvu bērnība, līdzīgi kā Latvijā, tiek pavadīta pastaigās un priekos ārā, tāpēc ir skaidrs, kas bērnam nepieciešams siltums un sausums arī ļoti mainīgos laikapstākļos. 


Tfk rati

Tfk rati ir bērnu ratiņi, kas neprasa komentārus vecākiem, kuru hobijs ir aktīva un sportiska laika pavadīšana. Tomēr nav noteikti jāskrien un jāsporto, lai baudītu pastaigas pa mežu, takām, jūrmalu un sniegu ar ratiem, kuri radīti pastaigām bezceļos un mežā. Tfk rati ir augstas kvalitātes, ilgtspējīgi rati, kas lieliski kalpos gan bezceļos, gan pilsētā un lielveikalā.


MODU rotaļlieta

MODU ir ilgtspējīga, patiesi interesanta un radoša rotaļlieta, kas radīta Dānijā, lai veicinātu bērnu iztēli un kustību prieku, tādējādi samazinot pie viedierīcēm pavadīto laiku. MODU bloki ir savstarpēji savienojami, lai jebkuras iztēles robežas tiktu pārkāptas.


Buubla podiņi un BabyWallaby pudelīties

Paši jaunākie produkti LIVAKA piedāvājumā ir Somijā ražoti Buubla podiņi, kas ir kompakti, pievilcīgā dizainā un ērti lietošanā. Šos podiņus var salocīt paņemšanai līdzi, lai bērnam podiņmācības laikā līdzi būtu savs ierastais un tīrais podiņš. Kā arī antikoliku BabyWallaby pudelīties ir radītas dizainā, ko visi vecāki jau sen bija pelnījuši.