Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar VALMIERMUIŽAS ALUS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Valmiermuižas alus darītava

Valmiermuižas alus darītava ir maza darītava Valmiermuižā, kas pēc tīrības likuma nesteidzīgi brūvē pilnmutīgu dzīvo alu svētku galdam. Valmiermuižas alu dara rāmi lēnām. Pacietīgi un nesteidzīgi.

Svētku galdam piedāvājam vairāk nekā trejdeviņus mūsu meistaru lēni brūvētus alus - gan gaišus un tumšus, gan apiņotus, gan iesalainus, gan vieglus un kreptīgus - dzīvus, filtrētus un nefiltrētus.


Uzvelc brūvējumiem svētku drānas!

Īpašos godos jārūpē smalks dzēriens, kas uz kāzu galda stāv goda vietā. Tā izsenis pēc labākajām latviešu tradīcijām pienākas. Valmiermuižas alus brūvējumi būs īstā izvēle, kas iepriecinās pat prasīgākos alus baudītājus.

Svētkos cel galdā Valmiermuižas alus brūvējumus ar personalizētām etiķetēm, kas darinātas tieši īpašās dienas tematikai - jaunā pāra vārdiem vai bildēm, sirsnīgiem paldies vārdiem viesiem vai svinīgiem vēlējumiem.


Personalizēto pasūtījumu izpilde un sagatavošana

Mazo pasūtījumu (līdz 300 pudelēm) izpildes laiks ir aptuveni nedēļa, savukārt pie īpaši lieliem pasūtījumiem (sākot no 400 pudelēm) iesakām veikt pasūtījumu vismaz mēnesi pirms vēlamā saņemšanas datuma. Piegāde Latvijā aizņem 2-3 darba dienas.

Pasūtīt var uz jebkuru klienta izvēlētu piegādes adresi, gan Latvijā, gan ārzemēs. Pasūtījumus iespējams izņemt Valmiermuižas alus tirgotavā (Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža) un Valmiermuižas alus vēstniecībā Rīgā (A. Briāna iela 9a, Rīga).

  • Minimālais pasūtījums sākot no 1 pudeles. Cenas tiek aprēķinātas, zinot konkrētus pasūtījuma daudzumus.

Citi piedāvājumi

Glāžu un alus aprīkojuma noma

Ticam, ka smalku alu svinībās neklājas baudīt kā pagadās, tādēļ esam sarūpējuši visu nepieciešamo, lai alus svētku galdā vienmēr būtu vēss, svaigs un gards, kā tikko no darītavas nācis, un pasniegts tikpat cienīgi kā lepnākajā galvaspilsētas krogā.

Glaunas glāzes izvēlei ir liela loma, jo alus baudīšana sākas ar krāsas, burbulīšu spēles un putu kārtas novērtēšanu, bet turpinās ar smaržu un garšu buķetes iepazīšanu.

Ar lejamo iekārtu svinībām un smalkiem godiem tiks gādāts par izcilu alus pasniegšanu, turklāt ļaus viesus cienāt ar diviem dažādiem alus veidiem.

  • Smalkākai informācijai lūko šeit.