Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Megija Photography


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Kāzu fotogrāfēšana ienāca manā dzīvē kā nejauša iespēja, kas pārvērtās par vismīļākajiem brīžiem, ko pieredzēt.

Vienmēr ir liels gods būt daļai no pāra lielās dienas un iemūžināt patiesās emocijas, mīlestību, jutekliskumu un visīstāko prieku kopā ar viņiem un viņu tuvākajiem. Man svarīgākais ir ieklausīties, atspoguļot pāra būtību, raksturu un enerģijas plūsmu. Katru reizi apsolu pārim un arī sev būt viņu lielākais atbalsts (jebkuram piedzīvojumam un idejai teikšu- jā!), un es noteikti, simtprocentīgi raudāšu prieka asaras kopā ar jums un mīļajiem.

Vados pēc Annijas Leibovicas citāta:

Manās bildēs ir redzams tas, ka es nebaidījos iemīlēties šajos cilvēkos.


Ņemot vērā, ka lielāko daļu gada pavadu Parīzē, mana pieejamība Latvijā ir ierobežota, tāpēc vienmēr silti iesaku sazināties ātrāk nekā vēlāk, lai rezervētu savu datumu. Kāzu izcenojumu veido laiks (stundu skaits kāzu dienā) un lokācija - ceļš, kas man būs jāveic no manas tā brīža atrašanās vietas.  Latvijā pārvietojos ar savu auto.

Pirms rezervācijas uzaicināšu jūs uz tikšanos, kur izrunāsim visas vēlmes, tā brīža esošo plānu, lai saprastu, kas derēs tieši jums un vai esam uz viena viļņa. Manos pakalpojumos ir iekļauts līgums, pašas sastādīts kāzu buklets ar dažādiem ieteikumiem, manu pieredzi kāzās, kas noteikti noderēs plānošanā, digitālais albums un GIFi. Piedāvāju iegādāties arī dāvanu kartes.

Savā fotogrāfēšanas procesā kombinēju dokumentālo, abstrakto un tradicionālo kāzu stilus. Galvenā prioritāte būs pāra gaume, tāpēc vienmēr pieturos pie tā, kas viņiem tuvāk iet pie sirds. Ļaujos kustībai, fokusējos uz mazākajām detaļām un iemūžinu visu, kas manā ceļā.


Lasi vairāk

100 kāzu veidi