6 gadus ar mums

VILNIS SLŪKA

+371 29148488

www.vilnissluka.com

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu VILNIS SLŪKA


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Skaistākos mirkļus dzīvē mēs nevaram atkārtot, tiem vienmēr būs īpaša vieta mūsu atmiņās.

Es esmu fotogrāfs – Vilnis Slūka. Mīlu fotografēt kāzu stāstus radošā fotožurnālistikas stilā, lai jūs arī pēc daudziem gadiem atcerētos tos tādus, kādi tie arī ir – patiesi, prieka un mīlestības pilni. Man patīk iepazīties ar cilvēkiem un mani iedvesmo šī iespēja sajust jūsu attiecību ķīmiju un ielikt šo stāstu brīnišķīgos fotoattēlos.

Mans pirmais fotogrāfijas skolotājs Māris Kundziņš reiz teica: „Tev ir jāprot klausīties, lai tu varētu stāstīt”.

Arī es tagad teiktu: “Kāzās svarīgākais slēpjas tajos mazajos patiesības mirkļos – tikko manāmos pieskārienos, mīlestības pilnos skatienos, slepus noraustās asarās, nejaušos smaidos un detaļu harmonijā.”

Es dievinu īstas, nesamākslotas emocijas un mirkļus, tāpēc kāzās cenšos būt nemanāms – ļaujot ikvienam būt sev pašam.

Man ir svarīgi iepazīt katru pāri, sajust ka esam uz viena viļņa un jūs man uzticaties. Es uzskatu, ka kāzu fotogrāfs – tā ir milzīga atbildība, jo no manis ir atkarīgs ko un kādas jūs atcerēsieties savas kāzas pēc daudziem gadiem. Manuprāt, veiksmīga komunikācija un attiecību izveide ir veiksmes atslēga dabīgām, nepiespiestām un emocionālām fotogrāfijām.

Draudzīgums un atvērtība – šādi es dzīvoju, un tāds ir arī mans fotogrāfa darba stils.

Es bieži vien pieķeru sevi smaidot aiz kameras, dažkārt pat aizmirstot nospiest kameras pogu. Vienmēr palīdzēšu jums ar vērtīgiem ieteikumiem, plānojot dienas gaitu, kā arī ieteikšu piemērotākās foto sesijas vietas vai citus māksliniekus.

Es vēlos lai jūs savu kāzu dienu veidotu tikai sev, nebaidītos būt patiesi, esat gatavi pārkāpt pāri robežām, lai izbaudītu savu dienu pilnībā, jo tikai tas rada patiesas emocijas.

Kad bilžu apstrāde ir pabeigta, es katru reizi ar baudu veidoju šo emociju un mirkļu burvības puzli – slaidšovu ar mūziku. Tad mans mākslas darbs ir pabeigts. Katru reizi savādāks. Kā jūsu stāsti, kas nekad neatkārtojas.

Tiekamies jūsu lielajā dienā! /Vilnis Slūka/


Fotogrāfijas stils / veids

Fotografēju: Kāzu dienas stāstus, pirmskāzu un saderināšanās fotosesijas, punču fotosesijas, ģimenes fotosesijas. Veidoju bilžu slaidšovus, kā arī piedāvāju fusion tipa slaidšovus sadarbībā ar videogrāfu. Piedāvāju arī kāzu albumu izgatavošanu.

Mans stils: Radošs, dokumentāls, nenovecojošs (timeless).  Fotografējot lieku uzsvaru uz: mīlestību, sajūtām, saikni, stāstu un momentiem.


Fotogrāfa cenas

Latvijā piedāvāju 5h, 8h un pilnas dienas kāzu stāstus. Cena arī atkarīga no dažādiem papildus pakalpojumiem, piemēram slaidšovs, pirmskāzu fotosesija utt. Ārzemēs cena tiek aprēķināta katram gadījumam individuāli.


Fotogrāfijas vide

Ir drons. Esmu gatavs trakām idejām un gatavs braukt uz jebkuru pasaules valsti. Ir liela ceļošanas pieredze. Uz kāzām Latvijā dodos ar savu transportu.

Vairāk par fotogrāfu arī šeit: VILNIS SLŪKA

Lasi rakstu: KĀ IZVĒLĒTIES SAVU KĀZU FOTOGRĀFU?


KĀZU FOTOGRĀFI


Citi pakalpojumu sniedzēji