Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar KALNMUIŽAS PILS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Atpūsties - nogaršot - nosvinēt - piedzīvot - tas ir par mums!

Kalnmuižas pils ir izcila vieta jūsu dzīves svarīgākajiem brīžiem.


Piedāvājums

Unikāls, garšu notīm piesātināts restorāns un elegantas, gaumīgas naktsmājas Muižas un Kraujas mājās nelielām svinībām divatā vai lielākam pasākumam līdz 60 personām.

Kalnmuižas pils piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu no organizēšanas, ēdināšanas līdz pat dekorēšanai. Pēc nepieciešamības sadarbojamies arī ar visbrīnišķīgākajiem pasākumu organizatoriem un citu pakalpojumu sniedzējiem.

Jūsu visskaistākajam kāzu rītam piedāvājam plašu jaunlaulāto numuriņu ar balkonu, no kura paveras fantastisks skats uz mūsu ābeļdārzu un Dzirnavu ezeru. Tur ieplūst gaisma ar katra gadalaika krāsu toņiem, ir vieta rīta pucēšanās rituālam, nelielām brokastīm vai vienkārši skaistai un tik īpašajai rīta fotosesijai.

Te apvienojas senatne ar mūsdienām, brīnumskaista ainava ar pārdomātu un ērtu infrastruktūru, izsmalcinātība un elegance ar sirsnīgu un nesamākslotu vienkāršību.


Rezervācija

Rezervācijas pieņemam visa gada garumā, izmaksas atkarīgas no katra pasākuma individualitātes un iespējām, par visu iepriekš vienojoties.


Dāvanu karte

Iespējams uzdāvināt svētkus arī sev īpašiem un tuviem cilvēkiem, iegādājoties Kalnmuižas pils dāvanu karti.