Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar EŅĢELĪŠU KŪKAS | MAJASKUKAS.LV


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Kas svarīgāks ir tev? Kūkas garša vai dizains? Ne visas kūku garšas var būvēt stāvos vienu virs otra, ne visas ir iespējamas kā mazās porcijkūciņas. 

Lai vai kādas būtu tavas vēlmes, mēs palīdzēsim īstenot tās, lai gan garša, gan kūkas dizains būtu neaizmirstams mirklis īpašajā dienā!

Par mums

EŅGELĪšU KŪKAS jeb Majaskukas.lv ir Ivetas Eņģelītes ģimenes uzņēmums, kurš darbojas jau teju 15 gadus. šajā laikā esam uzkrājuši bagātīgu pieredzi, noslīpējuši savas kūku receptes, lai tām būtu, pēc mūsu domām, pati labākā garša!

Mūsu uzņēmuma pamatvērtības ir kvalitatīvas un dabīgas izejvielas, atsaucīga komunikācija, kā arī augsta atbildības sajūta un mīlestība pret darbu, ko darām.

Atrodi SAVU kūku

Degustācijas 2024

šī gada degustācijas rīkosim 24/02 un 12/04. Degustācijas komplektā būs iekļautas 10 dažādas kūku garšas, kā arī mini eklērs un vecrīga ar kraukšķi no saldumu galda sadaļas. Degustācijas komplekti tiek piegādāti klientam uz mājām Rīgā vai Siguldā, lai mierīgā un nesteidzīgā gaisotnē varētu izvēlēties savu favorīti.  Degustācijas komplekta cena ir 35 eiro + piegāde (Siguldā bezmaksas, Rīgā 5 eiro). Sīkāks info vai pieteikšanās, sūtot mums ziņu!

Kūkas rezervācija

Kāzu kūku pasūtījumus vasaras sezonā lūdzam veikt savlaicīgi - vismaz divas nedēļas iepriekš, taču ikdienas pasūtījumus - minimums 3 dienas iepriekš. 

Kūku cenas

Kūku cenas ir atkarīgas no izvēlētās garšas, dizaina un stāvu daudzuma. Cenas par kāzu kūku ir sākot no 22€/kg.

Piedāvājam arī saldumu galda opcijas (porcijkūciņas, mini eklēri, vecrīgas, groziņi, medus kūciņas u.c.)

Īpašie piedāvājumi

Ik gadu piedāvājām akcijas arī kāzu kūku klientiem. Seko mums Instagram vai Facebook sociālajos tīklos un uzzini par tām pirmais!

Kāzu kūku piegāde

Nodrošinām piegādes Rīgā, Pierīgā, Siguldā, Valmierā, Cēsīs, Ogrē, Līgatnē, Nītaurē, Bīriņos, Mālpilī, Ungurmuižā un citviet - par piegādi vienojamies individuāli. 

Statīva noma

Ja kūkas dizainam nepieciešams, vai arī, ja izvēlētas mini kūciņas, piedāvājam statīva nomu - 10-20€. Statīvs jāatgriež mums 3 dienu laikā.

Neatradi, ko meklēji?

Ja vēl radušies jautājumi, ar prieku atbildēsim - droši raksti, zvani, jautā!

Instagram

Facebook

Īsumā par kūkām

Bilžu galerija


Lasi vairāk:

Sieviešu dienas piedāvājumi piepildītiem svētkiem