Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

GASTRONOME konditoreja

GASTRONOME konditoreja

1 gadus ar mums

Krasta iela 68a, Rīga, Latvija

+371 67019619; +371 26593639

mc2.lv

LV, EN, RU

Sazināties ar GASTRONOME konditoreja


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Katrās kāzās ir svarīgas divas lietas - kāzu kleita un torte!

Esam pārliecināti, ka par kleitu parūpēsies līgava, bet par torti Gastronome konditori. Konditoru centība un mīlestība gluži vai ieskauj katru svētku torti, jo katra ir kā meistardarbs pat līdz sīkākajai detaļai.

Gatavojot tortes pēc pasūtījuma, mūsu meistari ir spējīgi īstenot jebkuru jūsu vēlmi. Varam īstenot līgavaiņa un līgavas figūriņas, mīļāko filmu varoņu atveidojumus, jebkura veida ziedu dekorus, ieskaitot, šobrīd aktuālos dekorus no dzīvajiem ziediem.

Pildījums var būt jebkāds: biezpiena, siera, jogurta, no baltās vai tumšās šokolādes, svaigām ogām un augļiem, vai cits, kuru vēlaties tieši jūs. Gastronome lieliskās konditorejas princips - nekādas ķīmijas un mākslīgo E vielu piedevu, tikai dabiskākās un augstākās kvalitātes sastāvdaļas.

Pie katras tortes izgatavošanas strādā nevis viens cilvēks, bet gan vesela komanda labāko konditoru.

Gastronome konditorejā var pasūtīt kāzu tortes līdz 50 kg (atkarībā no veida). Ja jaunlaulātajiem ir grūti izvēlēties starp vairākiem toršu veidiem un ir vēlēšanās pasūtīt lielu torti (sākot no 5 kg), iespējams noorganizēt degustāciju, kur var nobaudīt trīs dažādus pildījumus.

Izmantojiet iespēju - svētkiem un īpašiem gadījumiem pēc jūsu pasūtījuma izgatavosim tortes vai jebkurus citus konditorejas izstrādājumus (līdz 50 kg) ar individuālu dizainu! Tikai pastāstiet par gaidāmā notikuma tēmu, un mūsu konditori-mākslinieki piedāvās unikālus noformējuma variantus, kas kļūs par patīkamu pārsteigumu svinībās!  

Nav jāuztraucas par tortes transportēšanu - Gastronome konditoreja to piegādās un servēs jūsu norādītajā adresē tieši kāzu dienā!