Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sieviešu dienas piedāvājumi piepildītiem svētkiem

Sieviešu dienas piedāvājumi piepildītiem svētkiem

Sieviešu dienā aicinām sveikt ne tikai iedvesmojošās sievietes sev apkārt, bet arī pievērsties katra savai unikālajai sievišķībai un atļauties sevi palutināt.

Esi tāda sieviete, kāda vienmēr esi vēlējusies būt

Sieviešu diena ir tas mirklis, kurā apstāties un novērtēt to, cik patiesi brīnišķīgi ir būt sievietei. Novērtēt to, cik milzīgs ir ikvienas sievietes potenciāls. Cik daudz iedvesmas un radošumā ikvienā no mums mīt. Apstājies un uzdāvini sev mirkli pašai ar sevi, lai atcerētos, ka ir iespējams dzīvot tieši tā, kā tu vēlies. Iztēlojies to, kāda vēlies būt, - pašpārliecināta, ar iedvesmas dzirksti acīs un autentiska. Rīkojies kā šī tevis izsapņotā sieviete un esi iejūtīga pret sevi, dod sev laiku.

Sevis palutināšana ir ieguldījums tavā labsajūtā. Izvēlies nodarbes, kas tevi dara priecīgu, velti laiku saviem hobijiem. Lepojies ar saviem sasniegumiem un velti mirkli laika tam, lai nosvinētu tos. Jo tavas intereses, sasniegumi un pārvarētie šķēršļi ir padarījusi tevi par neaprakstāmo sievieti, kas tu esi šodien. Novērtējot sevi šodien, tu gūsi iedvesmu un iedvesmosi sievietes sev apkārt.

Svētku maltīte un atpūta Rīgā

Grand Palace

Viesnīcas Grand Palace restorāns Orangerie piedāvā Sieviešu dienu iesākt ar nepārspējamām brokastīm. Ekskluzīvā brokastu bufete ar gardu ēdienu izlasi un neierobežotu dzirkstošo vīnu būs atvērta no 8:00 līdz 12:00. Cena vienai personai: EUR 25.

Le Dome

Restorāns Le Dome aicina uz Sieviešu dienas vakariņām burvīgā svētku noskaņā, kurām sagatavota piecu kārtu degustāciju ēdienkarte ar pieskaņotiem vīniem. Cena: EUR 120. Pieskaņoti vīni: EUR 75.

Stage22

Bārs un restorāns Stage22 ielūdz uzsaukt tostu par sievietēm un ierasties uz neaizmirstamām svinībām ar četru izsmalcinātu kaviāru veidiem un svaigām austerēm. Dāmas tiks sagaidītas ar kokteili un dzirkstošiem dzērieniem visa vakara garumā.

Kempinski

Viesnīca Kempinski parūpējusies par grandiozu Sieviešu dienas atpūtu. Izbaudi luksusa pieredzi par īpašā piedāvājuma cenu. Ikvienu viešņu numurā sagaidīs Rosé dzirkstošais vīns un ādas kopšanas komplekts no 111Skin. Dāmas varēs izmantot Spa & Fitnesa centru, kā arī baudīt gardas brokastis restorānā Amber.

Savukārt viesnīcas Kempinski Spa sagatavots Privātais dāmu peldes piedāvājums, kurā ietilpst gan privātās saunas, gan somu pirts apmeklējums, kā arī atjaunojošs Norden Cosmetics skrubis un 111Skin toniks un sejas maska. To visu varēsi izmantot, baudot glāzi dzirkstošā vīna. Piedāvājuma cena: EUR 105 vienai personai, EUR 185 divām personām.

John

Restorāns John 8. martā gaidīs dāmas visas dienas garumā. Izsmalcinātas brokastis, pusdienas, pēcpusdienas tējas ceremonija vai vakara degustācijas ēdienkarte – izvēlies svinīgās maltītes laiku un veidu.

 • Brokastis no 7:00 līdz 11:00. Cena vienai personai: EUR 25.
 • Dienas ēdienkarte no 12:00 līdz 16:00. Cena vienai personai: EUR 45.
 • Pēcpusdienas tējas ceremonija no 12:00 līdz 16:00. Cena vienai personai: EUR 35.
 • Vakariņu degustācijas ēdienkarte no 18:00 līdz 22:00. Cena vienai personai: EUR 165.

A22

Viesnīca A22 aicina gurmē vakariņas restorānā John papildināt ar mierpilnu atpūtu. A22 Sieviešu dienas piedāvājumā ietilpst viesnīcas numurs, gurmē vakariņas restorānā John divām personām un ekskluzīvas brokastis.

Viesnīca A22 piedāvā iegādāties arī dāvanu kartes, lai pārsteigtu savu mīļoto sievieti. Dāvanu kartes pieejamas gan nakšņošanai, gan vakariņām un tējas ceremonijām restorānā John.

Idejas iedvesmojošai Sieviešu dienai Rīgā un Jūrmalā

Komala Space

Komala Space 8. martā piedāvā īpašu floristikas meistarklasi, kurā sevi varēsi iepriecināt ar paštaisītu ziedu kompozīciju. Ņem līdzi draudzenes un baudot šampanieti izveidojiet skaistākās ziedu kompozīcijas. Cena: EUR 39.

Urban Gallery

Urban Gallery Sieviešu dienā rīko nebijušu notikumu – sievišķīgo pikniku. Tevi gaida burvīga atmosfēra, sievišķīgas aktivitātes, izglītojoši stāsti par women’s empowerment un astropsiholoģijas tēmām, kā arī pārsteigumi un, protams, jaunas draudzības.

Baltic Beach Hotel & Spa

Baltic Beach Hotel & Spa aicina posties uz 8. marta ballīti Bārbijlendā. Kā jau nojaušams, dreskods ir rozā. Bārbijlendas viešņas gaidīs smalkas četru kārtu vakariņas, dzīvā mūzika, dejas, kā arī pikanti priekšnesumi.

Sieviešu dienas piedāvājumi Latvijā

Nurmuižas pils

Nurmuižas pils restorāns sagatavojis īpašu sešu kārtu gardēžu ēdienkarti, kuru būs iespējams baudīt visas nedēļas nogales garumā. Cena vienai personai: EUR 55.

Pavāru māja

Pavāru māja Līgatnē aicina atzīmēt Sieviešu dienu, dāvinot kopābūšanu. 8. martā Pavāru mājā 16:00 būs baudāmas četru kārtu pusdienas, bet 19:00 astoņu kārtu vakariņas. Tas ir vairāk nekā vilinošs iemesls piektdienas izbraukumam ārpus pilsētas.

Otto Hotel

Otto Hotel Pāvilostā Sieviešu dienā gaidīs uz kokteiļu vakariņām kopā ar miksoloģijas entuziastu Tomu Remeru. Šefpavārs būs sagatavojis trīs kārtu vakariņas, kuras papildinās sievišķīgi kokteiļi. Dāmas gaidīs arī komplimenti no šefpavāra.

Tēva Mājas Garoza

Viesu namā Tēva Mājas Garoza īpaši Sieviešu dienai tiks rīkotas muzikālās vakariņas kopā ar Gunāru Gaumīgu. Norisināsies arī sveču darbnīca dāmām. Cena vienai personai par koncertu, vakariņām un darbnīcu: EUR 55.

Hotel Sigulda

Hotel Sigulda restorāns 8.martā lutinās ar četru kārtu vakariņām un vīniem no Francijas vīna darītavām. Cena vienai personai: EUR 39.

Mālpils muiža

Romantiski muzikālā gaisotnē vakars tiks pavadīts Mālpils muižā, kur sagatavots īpašs piedāvājums nakšņošanai. Muižas restorānā būs iespēja baudīt īpašu trīs kārtu ēdienkarti un īpašu muzikālu noskaņu, par kuru parūpēsies Edijs Everss. Cena par vakariņām: EUR 55.

Silene Resort & Spa

Silene Resort & Spa Itāļu restorānā norisināsies trīs kārtu Dzirkstošās vakariņas. Par uzmundrinošu mūziku parūpēsies DJ Vlads.

Sieviešu dienas notikumi Latvijā

Sieviešu diena ir svētki, kuri pelnījuši īstas svinības. Tādēļ 9. martā Babītes Kultūrizglītības centrā norisināsies balle ar grupu Laika Upe. Balles laikā notiks arī aktivitātes ar Viesturi Vizuli, līdzi jāņem groziņš. Biļetes cena: EUR 10.

Skangaļu muiža

9. martā Skangaļu muižā norisināsies Aijas Vītoliņas koncerts. Biļetes cena: EUR 20.

Muižas restorānā pirms vai pēc koncerta būs iespējams baudīt vakariņas. Tās jārezervē iepriekš.

Pieejams arī piedāvājums, kurā ietilpst nakšņošana Skangaļu muižā, vakariņas divām personām, divi ielūgumi uz Aijas Vītoliņas koncertu un brokastis nākamajā rītā, kā arī muižas apskate. Cena divām personām: EUR 130.

Liepupes muiža

Liepupes muiža gaidīs dāmas visas nedēļas nogales garumā.

 • 8. martā muižas restorānā notiks četru kārtu vakariņas Riharda Saules mūzikas pavadījumā. Cena: EUR 60.
 • 9. martā īpaša fotosesija ar Evu Mariju Dziļumu. Cena: EUR 180.
 • 10. martā ieplāno pēcpusdienas tējas ceremoniju pēc labākajām muižas tradīcijām. Cena vienai personai: EUR 50.

Abgunstes muiža

Daudzveidīgas iespējas pavadīt Sieviešu dienu un nedēļas nogali gaida Abgunstes muižā. Norisināsies meistarklases, koncerts, bet nedēļas nogali noslēgs Ēdamsvētki. Iespējams rezervēt arī naktsmājas un brokastis.

 • 8. martā norisināsies meistarklase Pārvērtības, kuras laikā katra dalībniece varēs sev mīļam apģērbam dot jaunu elpu ar dažādu detaļu pievienošanu. Cena: EUR 50.
 • 9. martā notiks meistarklase Kronis, kurā dalībnieces varēs radīt savu īpašo un sievišķīgo kroni. Cena: EUR 70.
 • 9. martā Abgunstes muižā notiks Katrīnas Gupalo koncerts, kurai seko deju balle. Biļetes cena: EUR 25. Pirms koncerta iespējams rezervēt arī vakariņas.
 • 10. martā norisināsies meistarklase Rotas, kuras laikā būs iespējams darināt visdažādākās smukumlietas. Cena: EUR 50. Īpašā cena visām trim meistarklasēm – Pārvērtības, Kronis un Rotas, EUR 150.
 • Nedēļas nogali noslēgs Ēdamsvētki jeb tematiskais brančs 10. martā. Svētku tēma, atbilstoši Sieviešu dienai, būs Zieds, tādēļ viesiem aicināts apģērbā vai aksesuāros iekļaut ko ziedošu. Pēc mielasta būs iespējams apskatīt muižu un noklausīties tās saimnieku stāstu. Cena: EUR 45.

Jaunpils pils

Daudzveidīga Sieviešu dienas pasākumu programma gaida arī Jaunpils pilī.

9. martā dāmas tiek aicinātas uz radošo Dāmu pēcpusdienu pilī, kuras laikā tiks darināti auskari un meistaroti sapņu ķērāji. Biļetes uz pēcpusdienas pasākumu: EUR 15.

Bet 18:00 pilī norisināsies Jāņa Moiseja koncerts, kam 22:00 sekos balle kopā ar grupu Vēja runa.

Igates pils

8. martā Igates pilī norisinās svētku vakars kopā ar Kasparu Markševicu.

Saldākās dāvanas Sieviešu dienā

Eņģelīšu kūkas

Iespaidīgus saldos pārsteigumus dāmām var pasūtīt no Eņģelīšu kūkas.

 • XL saldumu kasti (cena: EUR 50), kurā ietilpst 50 dažāda veida mini kūciņas – medus kūciņas, Vecrīgas, šokolādes kūciņas un divu veidu eklēri. Cena: EUR 50.
 • Mazo saldumu kasti, kurā ietilpst 25 mini kūciņas. Cena: EUR 30.

8. martā var saņemt kūciņu piegādi Rīgā vai izņemt tās Siguldā.

Macaronette

Saldumu cienītājas iepriecinās Macaronette īpašie Sieviešu dienas makarūni ar piecām īpašām garšām – piena šokolādes un aveņu, mango un zemeņu, dubultās sāļās karameles, ābolu pīrāga, Bailey’s un kafijas. Makarūnu cena: no EUR 12,50 (5 gab.) līdz EUR 50 (20 gab.).

Labākā dāvana sev un savām tuvākajām sievietēm – pašpārliecība un zināšanas

Koučs-terapeite Daina Einberga aicina Sieviešu dienā novērtēt sevi un veicināt mīlestību pret sevi. Esi iejūtīga pret sevi, dod sev laiku un mieru, atrodi nodarbes, kas uzlādē tavu enerģiju, ieklausies sevī un dari to, kas ļauj tev augt un biežāk sevi palutini. Pirmais solis ceļā uz to visu var būt kāds no Dainas Einbergas kursiem, meditācijām vai septiņu dienu maratons “Ļoti mīlu sevi”, ko visu vari sev uzdāvināt sev Sieviešu dienā.

Raksta autore: Renāte Berga

Svētku atpūta un maltīte Rīgā: Grand Palace, Le Dome, Kempinski, John, A22

Iedvesmojoša Sieviešu diena Rīgā un Jūrmalā: Komala Space, Urban Gallery,  Baltic Beach Hotel & Spa

Sieviešu dienas piedāvājumi Latvijā: Nurmuižas pils, Pavāru māja, Otto Hotel,  Hotel Sigulda, Mālpils muiža,  Silene Resort & Spa, Skangaļu muiža, Liepupes muiža, Abgunstes muiža, Jaunpils pils, Igates pils  

Sieviešu dienas notikumi Latvijā: Laika Upes koncerts,  Aijas Vītoliņas koncerts, Katrīnas Gupalo koncerts

Dāvanas Sieviešu dienā: Eņģelīšu kūkas, Macaronette, Dainas Einbergas kursi

Citi Raksti