Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar DZINTARKRASTS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Dzintarkrasts - pasakaina vieta pašā jūras krastā, ainaviskā priežu mežu ielokā, kurā valda vienmēr saulaina, mājīga un viesmīlīga atmosfēra. Plašā, privātā kompleksa teritorija sniedz iespēju slēgta pasākuma norisei jūras liedagā, kurā jūs netraucēti varēsiet baudīt jūsu skaisto dienu.


Rezervācija

Iesakām rezervēt laicīgi, jo līdzko mūsu naktsmītnes ir atvērtas booking.com vietnē (sākot ar 2022. februāri), nevaram garantēt pieejamību darba dienās. Savukārt visas jūnija, jūlija un augusta brīvdienas ir pieejamas tieši kāzu rezervācijām.


Viesu skaits

Maksimālais guļvietu skaits 92. Cenā ir iekļauta visa kompleksa teritorijas noma un nakšņošana 84 personām (bez papildvietām). Ir iespējams uzklāt 8 personām papildvietas, kā arī, papildus tam, varam nodrošināt bērnu gultas. Svinību norsei piedāvājam Svinību māju ar banketu zāli līdz 70 personām, restorāna telpas līdz 70 personām un stilizēta klēts līdz 250 personām.

dzintarkrasts kazu svinibu vieta
Foto: MĀRTIŅš PLŪME

Pakalpojumi

Mūsu restorāna personāls piedāvā banketu servisu un nodrošina apkalpojošo personālu, kas rūpējas par klientu ērtībām. Papildus tam ir iespējams organizēt dažādas izklaides teritorijā, svinību telpās.


Ēdināšana

Mūsu restorāns nodrošina ēdināšanu, kas pielāgota klienta vēlmēm. Katram individuāli izstrādājam ēdienu un kokteiļu karti.


Papildus piedāvājumi

  • Izbrauciens ar laivu (organizē Rojas centrā);
  • Nakšņošana mūsu naktsmītnēs;
  • Izjādes (par atsevišķu samaksu, piesaistot citu uzņēmumu);
  • Jaunlaulātajiem piedāvājam augstākās klases nakšņošanas iespējas, kā arī dāvanā bezmaksas šampanietis un citi gardumi.
Foto: MĀRTIŅš PLŪME

Cena

Cena ir atkarīga no izvēlētās dienas, dienu skaita un viesu skaita (darba diena vai nedēļas nogale). Katram klientam izstrādājam, individuālu piedāvājumu, atkarībā no vēlmēm un viesu skaita. Visa kompleksa noma, slēgta pasākuma norisei, izmaksā 6000 EUR svētku dienā un 5000 EUR darba dienā. Ēdināšana nav iekļauta cenā, bet mūsu kompleksā ir restorāns, kas var nodrošināt ēdināšanu vai arī viesiem ir iespējams piesaistīt savus ēdinātājus.


Vieta skaistām fotogrāfijām

Mūsu skaistajā teritorijā ir pieejamas vairākas lokācijas skaistām bildēm: dekoratīvais dārzs priežu mežu ielokā ar kuģi, divi lielie dīķi, vairākas svinību telpas, komplekss atrodas jūras krastā, nojumes, vairāki dekoratīvie elementi utml.

Foto: MĀRTIŅš PLŪME

Vairāk informācijas arī: DZINTARKRASTS


KĀZU SVINĪBU VIETAS