Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Svētku Kupols


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


SVĒTKU KUPOLS piedāvā unikālu atmosfēru, kur harmoniski saplūst svinību elegance un dabas skaistums.

Caur kupola caurspīdīgajām sienām paveras burvīgs skats uz apkārtni – plaukstošiem ziediem, gadalaiku maiņu un zvaigžņotām debesīm naktī. Vieta ir lieliski piemērota svinībām līdz 15 personām, padarot to par ideālu izvēli romantiskai kāzu ceremonijai, vakariem divatā vai sirsnīgiem svētkiem ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem. Šeit jūs varat izbaudīt mājīgumu, gardus ēdienus un dzērienus, un pats galvenais - radīt neaizmirstamas atmiņas.

Svētku kupols piedāvā:

  • Pasākumu organizēšana: nodrošinām pilnu pasākuma organizēšanu, pielāgojoties jūsu vēlmēm un idejām. Mēs parūpēsimies par katru detaļu, lai jūsu svētki būtu patiesi īpaši un atmiņā paliekoši. Ļaujiet mums realizēt jūsu sapņus un pārvērst tos par neaizmirstamu piedzīvojumu.
  • Dekorēšana un galdu klāšana: piedāvājam izsmalcinātu dekorēšanu un elegantu galdu klājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm un pasākuma stilam. No romantiskām ziedu kompozīcijām līdz izmeklētiem galda piederumiem – mēs radīsim vidi, kur katra detaļa harmoniski papildinās jūsu svētku noskaņu.
  • Individuāla pieeja: mēs vienmēr piemeklēsim izdevīgākos un piemērotākos risinājumus, lai nodrošinātu, ka katrs pasākums kupolā ir unikāls un atbilstošs jūsu vēlmēm.

Rezervācija ir vienkārša! Lai rezervētu Svētku Kupolu, zvaniet pa tālruni 24 111 441 vai rakstiet e-pastu uz info@pasakumuorganizesana.lv. 

Kupola īres cenas:

  • 1h – 75€
  • 2h – 140€
  • 3h – 195€
  • Katra nākamā stunda – 65€

Atrašanās vieta: Kārklu iela 67, Jelgava


Lasi vairāk

Gaisīgas un harmoniskas dārza kāzas