Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Marģers Majors


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Kāzas ir brīnišķīgs pasākums, kurā cilvēki satiekas, lai svinētu mīlestību un dzīvi. Tā dzīvē man ir palaimējies darīt to, ko no sirds mīlu. Mani trīs elementi ir improvizācija, komunikācija un dziļums. Tie lieliski palīdz būt mirklī, tvert impulsus un reaģēt uz notikumiem. Tieši tamdēļ kāzu dienā ātra un spontāna prasme ir sirsnīgi iesaiņot un pasniegt ikviena tuvinieka nodomu. Kāzu dienā noturu harmonijā aizraujošus izklaides brīžus ar oriģinālām, personalizētām aktivitātēm un atelpas brīžus, kuros esmu klātesošs, pārraugu aizkulisēs notiekošo un mudinu viesus uz saviesīgām sarunām.

Mums noteikti ir jāsatiekas uz sarunu klātienē, iepazīsimies un kopīgi radīsim jūsu perfekto dienas plānu. Esmu gatavs uzklausīt, dalīties pieredzē un īpašajā dienā parūpēties par visu notikumu gaitu viegli, nepiespiesti un brīvi.

Jaunais tradicionālais ir netradicionālais un mana vienošanās ar viesiem ir svinēt šos mīlestības svētkus. Pateicoties ilggadējai kāzu vadīšanas pieredzei, rūpēšos par jūsu un viesu labklājību visas dienas un vakara garumā. 
Kā arī aizvadītos gadus man ir bijis tas gods vadīt kāzu ceremonijas, kas būtu gaisīga alternatīva ierastajam standartam ar dzīvu un patiesu solījuma došanu viens otram un jūsu tuviniekiem. Arī tuviniekiem jums būs jādod svarīgs solījums, lai jaunā ģimene turētos kopīgā spēkā.

Tiekamies dzīvē un

ja interesē kas vairāk par mani, tad droši zvani vai - 

Lasi vairāk

Vakara vadītājs – pludiņš enerģijas līmenim svētkos. Saruna ar kāzu vadītāju Marģeru Majoru.