Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Alan Kent video

Alan Kent video

1 gadus ar mums

Rīga, Latvija

+371 20255943

alankentweddings.com

EN, FR, IT, LV

Sazināties ar Alan Kent video


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Es ieguldu savu sirdi un dvēseli, veidojot skaistas un emocionālas kāzu filmas, kas ne tikai tver dienas satraukumu un prieku, bet arī tavu un tavas otrās pusītes dziļo mīlestību un īpašo saikni.

Lai jūsu kāzu filma būtu vēl īpašāka, es iemūžināšu arī jūsu unikālo mīlasstāstu ar audio un pirmskāzu filmēšanas sesiju jums nozīmīgā vietā!


Cenas

Es piedāvāju tikai pilnas dienas filmēšanu, lai jūs varētu būt drošs, ka katrs īpašais brīdis tiks saglabāts uz visiem laikiem.

Cenas mainās atkarībā no filmas garuma un jūsu izvēlētā filmas stila.

Ja jums patīk mans kāzu filmu stils un varat iedomāties sevi kādā no tām, lūdzu, sazinieties, lai noskaidrotu, vai es joprojām esmu pieejams, un es ar prieku palīdzēšu saglabāt jūsu dārgās atmiņas.


Testimonials

"Alan gifted us more than just a video of our wedding... He gifted us such precious and eternal memories." - Lorenzo and Marghe

"Alan's positivity and relaxedness created a super atmosphere and the end result is just fabulous. The video still evokes a feeling of absolute happiness and joy today!" - Ruta and Matiss

"Alan was like a friend on our wedding day and the first time I watched our wedding video, I had tears in my eyes as I relived the feelings of the wedding day." - Kristiana and Mareks 

"Thank you for giving us this gift we can share together with our family and friends for a lifetime." - Laine and Janis