Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

EGLE FILMS TOP

EGLE FILMS

2 gadus ar mums

+371 22387915

EGLE FILMS

LV, EN

Sazināties ar EGLE FILMS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Kāzu video ir nepieciešams, lai spētu, arī gadus pēc šīs īpašās dienas, atgriezties tās notikumos un izjust sevī emocijas, kuras izjutāt kopā ar saviem mīļākajiem.

EGLE FILMS - tas ir izsapņots sapnis - darīt darbu, ko mīli un doties iemūžināt dienu ar smaidu. Tas ir stāsts par kopābūšanu, par mirkli, kā no romatiskas filmas, kurā viņi dzīvoja ilgi un laimīgi. Tas ir iesaldēts, perfekts mirklis, mirklis, kurš paliek nemainīgs, laikam ejot.

Skaistākie laimes mirkļi ir tik unikāli un trausli, tie notiek tikai vienu reizi un tos nav iespējams atkārtot vai notēlot, tādēļ ir svarīgi tos delikāti notvert, iemūžināt un spēt atspoguļot visskaistākajā un patiesākajā veidā. Tveru kāzu mirkļus dokumentālajā stilā, brīvā un nepiespiestā atmosfērā.

Esmu iemūžinājis 100+ kāzu stāstus un citus neaizmirstamus dzīves notikumus.


Standartā piedāvāju 3 kāzu dienas fimēšanas variantus:

  • pilnas dienas filmēšana (no pucēšanās līdz vakara noslēgumam) - pāris saņem 3 video: kāzu filmu (~20min) , īso filmu ar skaistākajiem mirkļiem - viena skaņdarba garumā (3-4min), kā arī tīzerīti - jau 3 dienu laikā pēc kāzām
  • kāzu dienas filmēšana (9h) - pāris saņem 2 video: kāzu filmu (~12min) un tīzerīti (3 dienu laikā pēc kāzām)
  • īsās kāzu dienas filmēšana (4h) - īpašāko mirkļu iemūžināšana - par ko saņemat vienu skaistu kāzu video (3-5min)

Lidinu dronu, ja vieta un laika apstākļi to atļauj. Kā arī ir iespēja ierakstīt dienas daļu audio ar mikrafoniem.Atsauksmes

Tiiiiiiiiik izcils darbs! Paldies par video! Skatāmies jau n-to reizi! Super, super, super! Tās emocijas un mirkļi, ko varam atkal izdzīvot! Pilnīgi un maksimāli esi atspēkojis to, ko vēlējāmies ieraudzīt!

  • Alise & Artūrs

Liels paldies Tev, Edgar, par tik lielisku video, tas liks mums katru gadu atminēties par šo 1 tik pasakainu dienu! Un noformējums!! Mums ir “kāzu kaste”, kurā glabājam visu sakarā ar kāzām, un tā lieliski atgādinās mums arī par mūsu īpašo dienu! Tu esi lielisks profesionālis savā jomā, un es nedomāju, ka mēs būtu atraduši kādu labāku videogrāfu par tevi! Paaldiessss!

  • Laura & Arvīds

Un milzīgs, milzīgs paldies par Tavu darbu! Iepakojums ir woow! Savukārt video, to pat nevar izteikt vārdos, cik ļoti mums patīk! Mēs smējāmies, raudājām, iegrimām atmiņās un no jauna piedzīvojām mūsu dienu! Milzīgs paldies par to!

  • Elizabete & Rinalds

Mēs, beidzot, nu jau kādu 20 reizi esam noskatījušies! MILZĪGS PALDIES par ieguldīto darbu, par ikvienu mazo detaļu, par to, ka varam sajust tieši tās emocijas, kuras izjutām mūsu dienā! Video ir lielisks, liels prieks par sadarbību, par to, ka sajuti, ko tieši vēlos. Par dziesmām - ļoti patīk, ka ir nedzirdētas, un tās neapniks, ļoti piemērotas.

  • Aiga & Māris

Thank you so much for all the work you’ve done at our wedding. The first teaser we received a few days after the wedding made me cry (Henrik tried to remain a serious man but I saw that he’s heart was melting). Since then we were talking a lot about the loveliest moments of our celebration, keeping them bright in our memories. And how surprised we were when two of your new videos made us discover even more memories about that day (that we’ve kind of forgotten about already).

We’ve unlocked the memories about getting ready in the morning, how people in the streets were cheering us and many other details again! Most importantly, your videos have awaken those sincere emotions in us too. Our cheeks hurt from smiling!! You are an awesome and talented filmmaker, because you really made us feel that day again.

  • Nicole & HenrikLasi vairāk:

Kāzu video stili