Pirmo gadu ar mums

Sintija Dzerkale Videography

Iļģuciems, Rīga

+371 29456108

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu Sintija Dzerkale Videography


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

5 gadu pieredze, piedzīvotas teju 100 neaizmirstamas kāzas

Kāzu diena ir liels notikums, kā jaunajam pārim, tā viņu viesiem. Taču visu šajā īpašajā dienā notiekošo nav iespējams atcerēties. Īpaši jau pašiem svētku vaininiekiem, kuriem visu dienu jāplikšķina acis, vienam uz otru skatoties. 

Kāzu dienas iemūžināšana video formātā dod iespēju atskatīties uz jūsu īpašās dienas notikumiem vēlreiz un pamanīt to, ko, iespējams, palaidāt garām. Tāpat tā ir iespēja vēlreiz un vēlreiz izjust to, pa muguru skrienošo skudriņu, sajūtu, vēlreiz redzēt tos mīlestības pilnos smaidus uz lūpām, dzirdēt dzirkstošos smieklus un redzēt savu mīļo patiesās emocijas. 


Mūsu misija

Mēs parūpēsimies, lai jūsu kāzu dienas spilgtākie mirkļi tiktu saglabāti mūžam! Mums lieliski padodas būt īstajā vietā un laikā, lai notvertu emocijas - smaidus, smieklus, asaras, satraukumu. Un, pats galvenais, mēs mīlam to, ko darām. 


Mūsu piedāvājums

  • Kāzu dienu filmējam no pucēšanās līdz pat mičošanai visā Latvijā (un arī ārpus). 
  • Esam divu video operatoru komanda: Sintija Dzerkale & Toms Eglīte;
  • Filmējam arī ar dronu;
  • Rezultāts - divas video filmiņas: īsais video (3-7 min) ar spilgtākajiem dienas mirkļiem & garais video (30-60 min) ar jaunā pāra intervijām, kāzu ceremonijas fragmentiem, viesu uzrunām un citu dienas laikā piedzīvotu aktivitāšu momentiem;
  • Video nodošana 4-12 nedēļu laikā. Citi pakalpojumu sniedzēji