Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sintija Dzerkale Videography

Sintija Dzerkale Videography

1 gadus ar mums

Rīga, Latvija

+371 29456108

LV, EN, RU

Sazināties ar Sintija Dzerkale Videography


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


5 gadu pieredze, piedzīvotas vairāk nekā 100 neaizmirstamas kāzas

Kāzu diena ir liels notikums gan jaunajam pārim, gan viņu viesiem. Taču visu šajā īpašajā dienā notiekošo nav iespējams atcerēties. Īpaši jau pašiem svētku vaininiekiem, kuriem visu dienu jāplikšķina acis, vienam uz otru skatoties. 

Kāzu dienas iemūžināšana video formātā dod iespēju atskatīties uz jūsu īpašās dienas notikumiem vēlreiz un pamanīt to, ko, iespējams, palaidāt garām. Tāpat tā ir iespēja vēlreiz un vēlreiz izjust to, pa muguru skrienošo skudriņu, sajūtu, vēlreiz redzēt tos mīlestības pilnos smaidus uz lūpām, dzirdēt dzirkstošos smieklus un redzēt savu mīļo patiesās emocijas. 


Mūsu misija

Mēs parūpēsimies, lai jūsu kāzu dienas spilgtākie mirkļi tiktu saglabāti mūžam! Mums lieliski padodas būt īstajā vietā un laikā, lai notvertu emocijas - smaidus, smieklus, asaras, satraukumu. Un, pats galvenais, mēs mīlam to, ko darām. 


Mūsu piedāvājums

  • Kāzu dienu filmējam no pucēšanās līdz pat mičošanai visā Latvijā (un arī ārpus). 
  • Esam divu video operatoru komanda: Sintija Dzerkale & Toms Eglīte;
  • Filmējam arī ar dronu;
  • Rezultāts - divas video filmiņas: īsais video (3-7 min) ar spilgtākajiem dienas mirkļiem & garais video (30-60 min) ar jaunā pāra intervijām, kāzu ceremonijas fragmentiem, viesu uzrunām un citu dienas laikā piedzīvotu aktivitāšu momentiem;
  • Video nodošana 4-12 nedēļu laikā. 

Lasi vairāk:

Kāzu video stili