Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

MARTA ĀBELE

MARTA ĀBELE

5 gadus ar mums

Brīvības iela 85, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

+371 26448550

LV, EN, RU

Sazināties ar MARTA ĀBELE


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Sveikas, burvīgās meitenes!

Kāzu diena bija skaistākā un laimīgākā diena manā mūžā. Es piedzīvoju kāzu dienu tieši tādu, kā biju to izsapņojusi, bet pats galvenais, ka uz mūžu ieguvu sev pasaulē visdārgāko - savu sapņu vīrieti.

Novēlu ik vienai no jums, lai kāzu diena un gatavošanās laiks ir skaistu emociju un mīlestības bagāts piedzīvojums, jo tas ir jūsu īpašais dzīves notikums, kas paliks atmiņā un sirdī vienmēr. Ir jārada tāda kāzu diena, lai pēc gadiem to atceraties kā dienu, kurā Tu un līgavainis bijāt paši skaistākie un paši laimīgākie.

Katra meitene, ar ko strādāju, ir īpaša, tāpēc mans pirmais uzdevums, uzsākot mūsu sadarbību, ir iepazīt Tevi. Tikai tā spēju radīt koptēlu, kas atspoguļo iekšējo būtību, nevis paslēpj to. Tā ir Tava diena un Tavs skaistums, un mans uzdevums to ir izcelt un likt tam mirdzēt kāzu dienā, kā briljanta gredzenam zeltnesī. Ik viena no jums, kaut vienreiz dzīvē, ir pelnījusi justies kā visu apbrīnota princese no pasakām, vai gaismu apspīdēta slavenība uz sarkanā paklāja. Tāpēc arī esmu šeit, lai Tev palīdzētu radīt tēlu, kādu vien esi izsapņojusi. Kopā atradīsim piemērotāko kleitas piegriezumu, frizūru, make up un aksesuārus, lai tas viss būtu saskaņā ar Tavu iekšējo „Es”.

Esmu neizsakāmi laimīga, ka varu darīt to, ko patiesi mīlu, bet vēl vairāk mani iepriecina, ka varu arī citus darīt laimīgus. Tieši tādai Tev jājūtas dzīves nozīmīgos brīžos - laimīgai!

LĪGAVAS SERVISS:

  • līgavas make up un frizūras mēģinājums manā studijā vai izbraukumā;
  • līgavas kāzu dienas make up un frizūra izbraukumā;
  • kāzu dienas make up un frizūra līgavainim;
  • kāzu dienas make up un frizūra līgavas tuviniekiem (līgavas mammai, māsām, vedējmātei...);
  • frizūra puķu meitenei;
  • konsultācijas kāzu kleitas un piemērotu aksesuāru meklējumos;
  • vienota stila izveide kāzām (līgava, līgavainis, vedēji, līgavas māsas...) un daudz citu pakalpojumu, kas liks Tev justies laimīgai.

Mīli sevi un esi skaista!
Marta Ābele


SKAISTUMKOPšANA