Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

VIOLETA JAKUBĀNE

VIOLETA JAKUBĀNE

Pirmo gadu ar mums

Rīga, Latvija

Jūrmala, Latvija

+371 20081348

LV, RU, EN

Sazināties ar VIOLETA JAKUBĀNE


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Vai drīkst sākt ar vārdu - DIEVINU? Esmu profesijā Vizuālā tēla stilists jau vairāk kā 10 gadus un DIEVINU šo darbu ik mirkli. Tas, ko man patīk darīt visvairāk - veidot tēlus ar make-up un matu sakārtojuma palīdzību.

Ja man jāraksturo sava darba rokraksts, tad to varētu ietērpt vārdos - maigums un vieglums. Esmu par to, lai izceltu dabas doto skaistumu. Un to var izdarīt izmantojot pareizās krāsas, piemeklējot frizūru atbilstoši sejas vaibstiem, kā arī saskaņojot aksesuārus un tērpu ar pārējo tēlu.

Darbi, no kuriem gūstu lielāko baudu, ir darbs fotosesijās un rīti pucējot līgavas. Tie ir maģiski brīži, kad sieviete paņem rokās spoguli un saprot, ka ir gatava iekarot pasauli, jo viņa ir dīva!

Darbs fotosesijās man ir devis lielu pieredzi veidot vieglus make-up, kas izskatās nevainojami kamerā. Darbā lietoju tikai profesionālo kosmētiku! Kāzu make up vienmēr fiksēju un izmantoju ūdens noturīgus produktus, lai dotu garantiju, ka viss noturēsies nevainojami gan prieka asaras nobirdinot, gan karstu dienu baudot. Ja man jautātu:''Ko tev labāk patīk darīt? Veidot matu sakārtojumus vai make-up?''. Es teiktu - ABUS. Nevaru vienu bez otra iedomāties veidojot vienotu koptēlu.

Kāzu dienā labprāt sapucēšu arī mammu, māsu, draudzeni un vedēju!


Pakalpojumu cenas

  • Make up - 45€;
  • Matu sakārtojums - no 35€;
  • Savāktas frizūras - no 45€;
  • Frizūras bērniem - no 25€;
  • Līgavainim make up un mati - 25€.

Strādāju Rīgā, Jūrmalā, Piņķos un izbraucu pie klienta.

Izbraukums Rīgas robežās līdz 20€, par tālākām lokācijām pēc vienošanās (atkarīgs no attāluma un ceļā pavadītā laika).


Visu šo vēlos pabeigt ar pēdējo saņemto atsauksmi no līgavas:'' Man ir liels prieks, ka tieši tu biji mans meistars, tava gaišā aura katrai līgavai ir vajadzīga kāzu rītā!'' 

Atsauksmes no maniem klientiem, kā arī manus darbus, var atrast manā Instagram kontā.


Lasi vairāk

100 kāzu veidi