Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Dzērienu meistarklases


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Dzērienu meistarklases Mākonī ir lielisks veids kā iegūt zināšanas par kokteiļu kultūras noslēpumiem un īstas bāra dzīves pamatprincipiem, kā arī vienlaikus lieliski pavadīt laiku, baudot izcilus dzērienus. 

Piedāvājam divu veidu meistarklases -  kokteiļu meistarklases un stipro dzērienu (viskijs, rums, konjaks, džins) programmas.

Kokteiļu meistarklase

Šajā meistarklasē viss uzsvars uz darbošanos aiz speciāli iekārtota meistarklašu bāra, kur profesionāļa bārmeņa pavadībā viesi tiek aicināti pašu spēkiem pagatavot kādu no 8 kokteiļu receptēm. Meistarklases laikā uzzināsiet un izgaršosiet gan klasisku, gan modernu kokteiļu vēsturi, tajos izmantotās izejvielas, pašu gatavotos sīrupus, biezeņus, liķierus, kā arī runāsim par ledus nozīmi, izmantosim dažādas gatavošanas tehnikas un pilnvērtīgi iejutīsimies bārmeņa ādā.

Stipro dzērienu programma

Savukārt, stipro dzērienu programmās baudīsim sagaidīšanas kokteili un 5 viskija, ruma, konjaka vai džina paraugus, vērosim padziļinātu prezentāciju ar bildēm un stāstījumu par konkrētā dzēriena ražošanu, vēsturi un kultūru. Pamīšus stāstījumam degustēsim paraugus, pētīsim to izcelsmi, apskatīsim destilērijas un to atrašanās vietu.

Meistarklases rīkojam gan pie sevis Stabu ielas Mākonī atsevišķā meistarklasēm paredzētā telpā, gan arī kokteiļbārā Minox - 14. stāvā ar nereālu skatu uz Rīgu, kā arī izbraukumos uz jebkuru citu lokāciju.

Mākoņa 12 gadu pastāvēšanas laikā esam ieguvuši pamatīgu pieredzi atverot vairākus savus bārus, kā arī regulāri apceļojot pasaules dzērienu festivālus, labākos kokteiļbārus, viskija šovus un citus industrijas pasākumus.