Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

VANILLA CATERING

VANILLA CATERING

5 gadus ar mums

+371 29902588

vanillacatering.lv

LV, EN, RU

Sazināties ar VANILLA CATERING


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Vanilla Catering nodrošina augstas kvalitātes servisu par pieejamām izmaksām ikvienam.

Mēs mīlam ēdienu un cilvēkus, mīlam sagādāt prieku un ar entuziasmu iesaistāmies, lai noorganizētu jums neaizmirstamus svētkus. Mūsu banketu komandā atlasīti jomas profesionāļi - gan pavāri, kas pagatavos visgardāko maltīti, gan laipni un smaidīgi viesmīļi, kas jūsu dzīves svarīgos notikumus padarīs neaizmirstamus.

Vanilla Catering nodrošina pilna servisa - ēdināšanu, izbraukuma banketa organizēšanu, atbilstoša līmeņa apkalpošanu. Mēs varam nodrošināt visu pasākumam nepieciešamo aprīkojumu  - galdi, trauki, galdauti un ēdienu pagatavošanas iekārtas u.c. aprīkojumu. Nodrošinām arī galdu noformēšanu atbilstoši jūsu vēlmēm, uzklāšanu un novākšanu.

Attīstot uzņēmumu mūsu augstākās prioritātes ir pilnveidoties, eksperimentēt ar iedvesmu, meklēt aizvien jaunus un veiksmīgākus risinājumus sajūtu un garšu radīšanai, kā arī sekojam klientu vēlmēm un gaumei, lai kur arī mēs būtu.

Jauna ēdiena atklājums sniedz vairāk cilvēciskas laimes- nekā jaunas zvaigznes atklāšana. /Žans Antelms Brijā-Savarēns/

Mēs radam garšīgus svētkus, īpašiem cilvēkiem - labāk, īpašāk, personiskāk un ikviena pelēka diena mums kopā var pārtapt par spilgtu varavīksni.
Uzraksti savas vēlmes un mēs zinām, ka spēsim tās īstenot.

Lai sapņi pārtop īstenībā!


Lasi vairāk:

Mūsdienīga kāzu ēdināšana un kāzu bārs


BANKETI