Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Paraplānu lidojumi ar Adrenalins.lv


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Iedomājieties neaizmirstamu piedzīvojumu debesīs!Pasažiera krēsls un pilota iekares sistēma ir savienoti vienā veselā. Tandēma paraplāna laukums ir pietiekami liels, lai paceltu gaisā pilotu ar pasažieri, kura svars ir līdz 110 kg. Startējot, paraplāns guļ izklāts aizmugurē uz zemes. Pilotu un pasažieri piekabina pie vinčas auklas un ar mašīnas, kas ekipēta ar speciālu vinču, palīdzību ievelk tandēmu līdz 450 metru augstumam. Pasažierim startā vajag paskriet 10 metrus. Gaisā, kad sasniegts pietiekams augstums, pilots atvieno trosi un jūs kopā planējat brīvajā lidojumā augstu virs zemes. Lidojums ilgst apmēram 6-15 minūtes atkarībā no laika apstākļiem.

Kur un kad tas notiek?

  • Rumbulas lidlauks: darba dienu vakaros (aprīlis-oktobris) un brīvdienās pa dienu (visu gadu).
  • Krustpils lidlauks: sestdienās un svētdienās, kad klubs dodas izbraukumā Krustpilī (aprīlis-septembris).
  • Jūrkalnes stāvkrasts: kad pūš pareizais vējš (visu gadu).

Kā nokļūt līdz Rumbulas lidlaukam?

Lai iegūtu detalizētas norādes, lūdzu, spiediet šeit. Lidlauka gals, no kura notiek pacelšanās, var atšķirties, jo pacelšanās vieta ir atkarīga no vēja virziena. Par precīzu pacelšanās vietu jūs informēsim pirms lidojuma.

Kā ģērbties?

Vienīgais nosacījums ir tas, ka apģērbam jābūt brīvam un ar garām piedurknēm. Apaviem jābūt bez augstā papēža un tiem stingri jāturas kājās!

Cik maksā?

Viena lidojuma cena ir 60 EUR. Dubultais tandēms, lidojot vienlaicīgi kā redzams video - 200 EUR.