Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Studija Felline

Studija Felline

1 gadus ar mums

25611101 (Alīna); 26660919 (Anna)

LV

Sazināties ar Studija Felline


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Felline ir vieta, kur atklāt savu iekšējo spēku un atslēgties no ikdienas, lai dzīvotu harmoniskāku dzīvi, kā arī svinētu savus īpašos dzīves mirkļus mūsu plašajās un gaišajās telpās.

Mēs piedāvājam:

  • Latvijā inovatīvo kucēnu jogu;
  • relaksējošo Art&Wine pieredzi;
  • kā arī pasākumu organizēšanu un iespēju piedalīties arī dažādās pop-up atpūtas pieredzēs.

Mūsu sniegtās pieredzes iespējams baudīt gan vienatnē, gan lielākās kompānijās, svinot vecmeitu ballītes, dzimšanas un vārda dienas, komandas saliedēšanās pasākumus - mēs atradīsim piemērotu aktivitāti, lai padarītu patiesi īpašu gan ikdienu, gan svētkus. Lai gan esam sieviešu studija, dāmas droši aicinātas nākt ciemos ar kungiem, turklāt mums ir daudz ideju un enerģijas arī pasākumu organizēšanai un ekskluzīvu atpūtas pieredžu radīšanai tieši pēc taviem ieskatiem. 


Iegūsti pozitīvo emociju sprādzienu kucēnu jogā

Tev būs iespēja jogot kopā ar maziem, mīļiem kucēniem, kas sniegs pozitīvās emocijas šajā aizraujošajā pieredzē. šī unikālā prakse apvieno fizisko aktivitāti ar spilgtajām emocijām, ko sniedz saskarsme ar kucēniem. 

Mēs sadarbojamies ar uzticamiem kucēnu audzētājiem, kas ļauj mūsu klientēm nodarbībās draudzēties ar dažādiem mazajiem mīluļiem. Nodarbība ilgst 60 minūtes un tā ir piemērota dažādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem: no iesācējiem līdz pieredzējušām jogas praktizētājām. Kucēnu mīļošana ir daļa no pieredzes un mēs vienmēr tam atvēlam laiku. 


Izbaudi mākslas un vīna harmoniju Felline stilā

Mūsu Art&Wine pasākumos apvienojas divas lieliskas pasaules: māksla un vīns. Tev būs iespēja izpausties gleznošanā talantīgas jaunās mākslinieces vadībā, paralēli baudot vīnu, kas palīdzēs atraisīt tavu radošo garu. Atdarini kādu no mūsu piedāvātajām gleznām iedvesmai vai nāc ar savu ideju - ar mākslinieces palīdzību tev to izdosies īstenot. Visi gleznošanai nepieciešamie materiāli ir iekļauti cenā (krāsas, kanva 40x50cm  izmērā), kā arī vīns neierobežotā apjomā. 


Izīrē gaišas un plašas mansarda telpas Rīgas centrā savu īpašo notikumu svinēšanai

Mūsu mansarda stila telpas ir piemērotas dažādu veidu pasākumiem un svinībām. Fellines studija ir iekārtota askētiskā un mūsdienīgā stilā, kas ietver: 

  • plašu platību - 100 kvadrātmetri elegantas un gaišas telpas;
  • divus jaukus balkonus ar skatu uz apkārtni;
  • atsevišķu garderobes telpu;
  • pieeju virtuvei, ja tāda nepieciešama ;
  • ir iespēja izmantot arī saunu (par atsevišķu samaksu);
  • blakus studijai visā ielas garumā iespējams atstāt auto bez maksas.

Mēs esam atrodamies Rīgas centrā, Strūgu ielā 2, nodrošinot vieglu piekļuvi un lielisku atrašanās vietu jūsu pasākumam.


Mēs veidojam neaizmirstamus pasākumus un esam šeit, lai palīdzētu jums radīt īpašus svētkus gan mūsu telpās, gan ārpus tām!

Ar mūsu aizrautību un pieredzi pasākumu organizēšanā, mēs esam gatavas īstenot visizaicinošākās svinību idejas. Mums ir pieredze pasākumu organizēšanā līdz pat 200 cilvēkiem un garantējam, ka parūpēsimies, lai jūsu pasākums būtu neaizmirstams un rūpīgi īstenots līdz pat vissīkākajai detaļai.