Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Baltu Rotas


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


No mūsu rokām līdz jūsu. Rotas, kas stāsta par jūsu vērtībām.

Katrs gredzenu pasūtījums ir īpašs. Mums ir patiess gods, ka savas svarīgākās rotas gatavošanu uzticat mums. 

Iespēja pašiem iesaistīties procesā un radīt unikālus un neatkārtojamus gredzenus, tos veidojot kopā ar mūsu meistaru. Un mēs tos izgatavosim sudrabā, zeltā un to kombinācijās.

Senās latviešu zīmes ir unikāls mūsu tautas kultūras mantojums, ko mēs ar godu iekļaujam rotās, kas būs kopā ar jums ik dienu. Izvēlieties kādu no mūsu dizainiem vai radīsim gredzenus ar jūsu izvēlēto seno zīmju kombināciju.

Iespējas un idejas gredzeniem ir daudz un nebeidzamas - gredzeni ar pirkstu nospiedumiem, sirds ritmu, kaltu faktūru, koka mizas unikālo rakstu.


Izgatavošana

Gredzenus gatavojam no sudraba, dažādu krāsu zelta (dzeltenā, sarkanā vai baltā) vai to kombinācijām.

Pasūtot zelta gredzenus, iespējams izmantot klienta zeltu kā samaksu par materiālu. Zelts tiek īpaši pārbaudīts un attīrīts, tāpēc iespējams izmantot jebkādas krāsas zeltu un iegūt nepieciešamo zelta krāsu.

Visu izgatavoto gredzenu materiāla atbilstību pārbauda Valsts proves inspekcija, uzliekot attiecīgā materiāla zīmogus: zeltam 585, sudrabam 925 provi.


Iegāde

Plašāka informācija, laulības gredzenu katalogs un pasūtīšana šeit.

Gaidīsim arī mūsu veikalos, lai izvēlētos kādus no mūsu gatavajiem modeļiem vai pasūtītu individuālos gredzenus - Vecrīgā, Grēcinieku ielā 11 un Siguldā, Pils kompleksā.