Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar SIBI salons Rīgā


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


SIBI salons ir lielākais skaistumkopšanas salons Rīgā un piedāvā dažāda veida skaistumkopšanas un labsajūtas procedūras vīriešiem un sievietēm, kā arī telpu nomu privātiem pasākumiem.

Pakalpojumi

  • Dažāda veida masāžas, spa rituāli un sejas un ķermeņa procedūras izskata uzlabošanai un relaksācijai;
  • Manikīrs un pedikīrs gan sievietēm, gan vīriešiem, tajā skaitā gēla nagu pieaudzēšana, gēllakas manikīrs, naga plātnes izlīdzināšana, franču manikīrs un nagus atveseļojošais japānas manikīrs, ko īpaši pirms kāzām izvēlas ne tikai sievietes, bet arī vīrieši, lai gredzenu un roku bildes tuvplānā izskatītos izcili.
  • Friziera pakalpojumi gan vīriešiem, gan sievietēm, dažādi griezumi, matu krāsošana, matu taisnošana ar keratīnu, atveseļojoša matu procedūra ar botoksu matiem, matu mazgāšana un ieveidošana ikdienai un svētkiem, kā arī daudzi citi friziera pakalpojumi.
  • Make-up īpašiem dzīves notikumiem vai ikdienai;
  • Vaksācijas pakalpojumi gan sievietēm, gan vīriešiem (piedāvājam arī vīriešu bikini zonas pilno vaksāciju);
  • Dažādas sejas procedūras, ikdienai un svētkiem, sākot no sejas tīrīšanas jauniešiem līdz anti-age un lifting procedūrām jaunības atgūšanai sejas vaibstos;
  • Skropstu un uzacu pakalpojumi - uzacu un skropstu formēšana, krāsošana un laminēšana un skropstu pieaudzēšana.

Darba laiks

Salona darba laiks ir katru dienu 9:00-21:00, kā arī vienojoties varam apkalpot ārpus darba laika vai sniegt izbraukuma pakalpojumus klientam ērtā laikā un vietā.

Rezervācija un apmaksa

Pierakstu iespējams veikt sazinoties ar mums sociālajos tīklos, zvanot, e-pastā vai arī online rezervācijas sistēmā jebkurā diennakts laikā.

Apmaksu par pakalpojumiem iespējams veikt skaidrā naudā, ar banku karšu maksājumiem, kripto valūtā, kā arī piedāvājam izrakstīt rēķinu gan privātpersonām, gan juridiskām personām.

Citi piedāvājumi

Papildus skaistumkopšanas pakalpojumiem piedāvājam iegādāties dažādus skaistumkopšanas produktus lietošanai mājās, rotas un citus produktus, dāvanu kartes, kā arī piedāvājam salona telpas privātu pasākumu nomai, piemēram dzimšanas dienām, vecmeitu ballītēm vai citiem skaistiem svētkiem līdz 50 personām.