Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar VIRKAS MUIŽA | BOUTIQUE HOTEL


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Par Virkas Muižu

Boutique Hotel Virkas muiža ir lielākā un vienīgā četru zvaigžņu viesnīca Kuldīgā. Šveices arhitektūras stilistikas parauga pērle celta kā vasaras muiža Jirgenam fon Firksam un tai ir piešķirts vietējās nozīmes arhitektūras pieminekļa statuss. Neskatoties uz tās seno vēsturi, skaistā koka muiža ir pilnībā renovēta, atklājot senās koka konstrukcijas, savienojot senatnīgo ar moderno, radot mājīgu un īpašu gaisotni mūsu viesiem. Šī noteikti ir vieta īpašiem dzīves notikumiem un nesteidzīgām brīvdienām.

Virkas muižā ir 22 dažāda dizaina numuri - gan ļoti grezni SUPERIOR un skaisti klasiskā stila numuri, gan vienkāršāki ekonomiskās klases numuri. Mūsu īpašais jaunlaulāto numurs ar plašu balkonu uz muižas parku un izsmalcinātu dizainu būs īstā vieta gan nesteidzīgiem līgavu rītiem un pāra īpašajai dienai, gan skaistām fotosesijām. Savukārt, ja vēlaties braukt ar ģimeni, tad vispiemērotākais būs muižā esošais apartaments ar 3 guļamistabām, pilnībā nokomplektētu virtuvi, 2 vannas istabām un atsevišķu ieeju. Bez tam, izvēloties Boutique Hotel Virkas muiža, droši varat ņemt līdzi arī savu četrkājaino mīluli, jo esam mājdzīvniekiem draudzīga viesnīca.

Foto: KITIJA JURČIKA

Atpūta Virkas Muižā un apkārtnē

Boutique Hotel Virkas Muiža atrodas vien 20 min gājienā līdz Kuldīgas vecpilsētai, kur varēsiet izbaudīt gleznainas pastaigas pa mazajām un šarmantajām viduslaiku ieliņām, iegriezties kādā no romantiskajām vecpilsētas kafejnīcām vai smalkajiem restorāniem, un nesteidzīgi izbaudīt tur pasniegtos gardumus un skaistos Kuldīgas skatus. Ne velti Kuldīgu dēvē par Ziemeļvalstu Venēciju, jo pavisam nesen tā iekļauta UNESCO sarakstā, tās plūstošo ūdeņu un vēsturiskās arhitektūras pārpilnības dēļ.

Foto: KITIJA JURČIKA

Nakšņojot pie mums muižā, varēsiet ne tikai mierīgi baudīt muižas nesteidzību un greznību, bet arī izmantot muižas piedāvājumu noorganizēt izbraucienus ar velosipēdiem, elegantajiem Vespa motorolleriem vai mīlīgajiem Tuk-Tuk, zirga pajūgā vai kamanās (ziemā). Varbūt vēlēsieties doties piknikā ar muižas sarūpētu piknika grozu uz blakus esošo Ventas Kolku vai, tieši pretēji, - izbaudīt relaksējošu masāžu tepat muižā, savā numuriņā.

Svētku svinēšana Virkas Muižā

Boutique hotel Virkas Muižā var svinēt gan lielus, gan mazus svētkus. Muižas zāle būs piemērota sirsnīgām svinībām nelielā cilvēku lokā (līdz 30 personām pie galdiņiem). Ja viesu ir daudz un vēlaties uzrīkot lielu balli, tad piedāvājam 360 m2 plašo un aprīkoto muižas pasākumu telti, kurā var ļaut vaļu fantāziju lidojumam un uzburt savu sapņu pasākumu. Savukārt, siltajā sezonā savus svētkus - gan laulību ceremoniju, gan ģimeniskas vakariņas, gan neformālas kokteiļballītes - piedāvājam organizēt uz mūsu jaunās vasaras terases vai skaistajā, simtgadīgo koku ieskautajā, muižas parkā. Jo dzīvi vajag svinēt! Un vajag to svinēt skaisti!

Foto: KLAIDS LIELBIKSIS