Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar VIRKAS MUIŽA | BOUTIQUE HOTEL


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Boutique Hotel Virkas muiža un Comfort Hotel Kuldiga vienlaicīgi var izmitināt līdz 80 viesiem. Namā ir trīs atsevišķas zāles, kuras var pārveidot pēc klienta vajadzībām. Vasaras terase var būt atbilstoša vieta kāzu altārim, mazai ģimenes kāzu ceremonijai, vasaras svinībām, āra banketiem u.c.aktivitātēm. Piedāvājam vienu semināra telpu ar vajadzīgo aprīkojumu, kur ietilpība līdz 40 personām (izvietojums teātra stilā).

Blakus muižai piedāvājam 336 m2 plašo un aprīkoto muižas pasākumu telti. Tā būs piemērota vieta grandiozām kāzu svinībām, neformāliem notikumiem vai pat privātiem konceriem. šeit ir iespēja uzburt pasakainu jebko, ko sirds kāro.


Rezervācija

Ieteicams pieteikties savlaicīgi.


Viesu skaits

Līdz 100 viesiem. Abas ēkas atrodas vienā iežogotā teritorijā ar bezmaksas auto novietni.


Ēdināšana

Muižas telpā vienuviet varam pasniegt ēdienu 40 personām, ja tā ir vasaras sezona, tad terasē ietilpība ir lielāka un apkalpojošo viesu skaits var būt lielāks.

Blakus muižas lielajai pasākumu teltī varam uzklāt galdus līdz 100 personām. Nodrošinām pilnu ēdināšanas pakalpojumu. Uzkodas, latviešu /ārzemju virtuve, dzērieni, kokteiļi, veģetārs, diabētiem, bērnu, vegānisks.


Papildus piedāvājumi

Atrunājot iepriekš ar klientu, varam piedāvāt eleganto automobīļa - Jaguar nomu, izjādes ar zirgu, izbraukumus ar motorolleri vasaras sezonā, pastaigu taku gar Ventas upi, laivu izbraukumus u.c. aktivitātes.


Pakalpojuma cena

Pakalpojuma cena atkarīga no sezonas, klienta uzstādījumiem, termiņiem un vajadzībām. Cenu veido darba diena, nedēļas nogale, svētku diena, cilvēku skaits, iekļauti ēdināšanas pakalpojumi, nakšņošana utml.


Vieta skaistām fotogrāfijām

  • Renovētie dizaina numuri, īpašais jaunlaulāto numurs ar plašu āra balkonu.
  • Muižas interjers.
  • Vasaras terase, muižas dārzs pie galvenās ieejas.