Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Villa Santa Hotel


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Cēsīs, Gaujas piekalnē, viesnīcas VILLA SANTA vēsturē savijušies divi stāsti, kuru auru veidojušas izcilas personības.

Pašlaik sešus hektārus lielajā teritorijā atrodas trīs dzīvojamās villas ar restorānu, viesību zāle TILTA MĀJA, sens ābeļdārzs un atjaunota koka lapene. Viesnīcas kompleksā ietilpst trīs villas, kurās izvietoti 30 luksusa klases dizaina numuri un restorāns. Viesnīcā iespējams uzņemt pat astoņdesmit astoņus viesus.

Dzīves skaistāko notikumu iespējams sākt vēsturiskajā ābeļdārzā vai atjaunotajā koka lapenē un turpināt viesību zālē. Varat izmantot arī vienu no mūsu piedāvātajām vietām. Piedāvājam dažādas galda klāšanas iespējas un apkalpošanas veidus.


TILTA MĀJA – unikāls arhitektūras paraugs – ir viesību zāle pāri gravai un ūdenstilpnei. Tilta māja var uzņemt līdz 100 viesiem. Viesību zālei ir radīta īpaša akustika, kas nodrošina arī koncertu un plašu viesību rīkošanas iespējas.

Par gardu maltīti rūpēsies Villa Santa restorāna šefpavārs Egils Grīnfelds. Atbilstoši jūsu vēlmēm tiks izveidota īpaša ēdienkarte, izmantojot sezonas produktus. Maltīti iespējams baudīt gan servētu kārtās, gan furšeta veidā.

Tilta mājas zāles izmērs : 192m2.
Kopējā ietilpība: līdz 100 personām.

Zāle ir aprīkota ar kondicionēšanas sistēmu.


Semināra telpa ir 36 m2 liela un atrodas Villa Santa otrajā stāvā. Tā ir lieliski piemērota nelielām, intīmām svinībām, kāzu ceremonijai, pāra fotosesijai vai kā telpa, kurā līgavai sapucēties.

Telpa ir iekārtota verandas stilistikā – ar dekoratīvu apšuvumu un vitrāžas logiem viesnīcas saulainākajā pusē.

Semināru zāles izmērs: 36m2.
Banketa iespējas līdz 22 personām.
Zāle ir aprīkota ar kondicionēšanas sistēmu.


Atjaunotā koka lapene un vēsturiskais ābeļdārzs būs piemēroti kāzu ceremonijai un kā vieta kāzu fotosesijai.

Ja vēlaties savu lielo dienu svinēt šaurā lokā, tad skaistākā izvēle laulību ceremonijai un svētku maltītei būs Villa Santa lapene.

Iespējama svinīgā ceremonija līdz 20 personām.

Svētku maltīte līdz 10 personām.

Villa Santa Ābeļdārzs piemērots pāriem, kuri nolēmuši savu jāvārdu teikt tuvāk dabai. Nepiespiestā gaisotne un putnu dziesmas padarīs šo īpašo mirkli vieglu un gaisīgu.

ĀbeļdārzsĀbeļdārzsSemināru telpaSemināru telpaSemināru telpaSuperior DeluxSuperior DeluxTilta mājaTilta mājaTilta mājaTilta mājaTilta mājaTilta mājaTilta mājaTilta mājaTilta mājaTilta māja