Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Take a break Ceramics

Take a break Ceramics

1 gadus ar mums

Tomsona iela 27, Rīga, Latvija

+371 27535503

Etsy

LV, EN

Sazināties ar Take a break Ceramics


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Rokām darināti trauki mierpilnai ikdienai.

Latvijas dabas iedvesmotas, virpotas akmensmasas un lietas porcelāna trauku kolekcijas, kas iederēsies visdažādākajos interjeros. Rokām darināts trauks būs īpaša, paliekoša, ilgtspējīga dāvana kā lielos, tā mazos svētkos.

Take a break Ceramics piedāvātais trauku klāsts ir ļoti plašs, pieejami vairāku, dabas iedvesmotu kolekciju trauki- dažāda izmēra un formu krūzes, šķivji, bļodas, servējamie trauki, kannas, vāzes, svečturi, kā arī unikālas porcelāna rotas.

Pasūtījuma izpildes laiks un cenas

Aptuvenais trauku izgatavošanas ilgums no pasūtījuma veikšanas brīža - 1 mēnesis. Iespējama trauku izgatavošana pēc klienta vēlmēm.

Trauku cenas variē atkarībā no izvēlētās masas, glazūras, trauka izmēra, formas sarežģītības, sākot no 8 EUR par maziem, elegantiem servēšanas trauciņiem līdz 75 EUR par lielu servējamo šķivi vai bļodu.

Meistarklases

Izbraukuma meistarklases akmensmasas un porcelāna trauku darināšanā, porcelāna un akmensmasas trauku apgleznošanā - iepriekš vienojoties.