Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

GRENARDI

GRENARDI

Pirmo gadu ar mums

Rīga, Latvija

Tallina, Igaunija

+371 60003600

grenardi.lv

LV, EN, RU

Sazināties ar GRENARDI


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


GRENARDI ir eksperts ekskluzīvu juvelierizstrādājumu pasaulē, kas septiņos salonos Rīgā un Tallinā piedāvā izsmalcinātas rotaslietas ar dārgakmeņiem un pusdārgakmeņiem no vairāk nekā 40 privātiem un pasaulē atpazīstamiem zīmoliem. Klientu uzticība jau 24 gadu garumā apliecina uzņēmuma spēju piedāvāt tikai visaugstākās kvalitātes juvelierizstrādājumus un nodrošināt izcilu servisu.  

GRENARDI rotaslietu klāstā pieejami īpaši izmeklēti un kvalitatīvi vācu zīmola MEISTER laulību gredzeni. Eleganti, ilgmūžīgi un ērti – tās ir kvalitātes vērtības, kas MEISTER jau kopš 1897. gada padarījis par Eiropā vadošo uzņēmumu laulību gredzenu izgatavošanā.  

MEISTER laulību gredzeni ir personalizējami, kas nozīmē iespēju izvēlēties to profilu, platumu, materiālu un virsmas matējuma veidu.

Gredzenos var iemūžināt arī savu mīlestības vēstījumu – partnera pirkstu nospiedumu vai plaukstas līnijas, miniatūru dzejoli vai iepazīšanās stāstu, partnera rokrakstā iegravētu vārdu, kāzu datumu vai jebko citu, kas garantēs jūsu gredzena unikalitāti. Ņemot vērā jūsu personīgās vēlmes, gredzeni tiek izgatavoti saskaņā ar augstākās kvalitātes standartiem MEISTER juvelierizstrādājumu rūpnīcā. 

Gredzenus izgatavo izcili juvelieri, nodrošinot tiem ne tikai visaugstāko kvalitāti un ilgmūžību, bet arī no modes neizejošu dizainu. MEISTER apvieno klasisko ar moderno, lai gredzeni būtu pārlaicīgi un nododami no paaudzes paaudzē. Un ne mazāk būtiski – lai tie būtu īpaši ērti gredzenu nēsātājiem. Dizaineru prasmes apvienot skaistumu ar ērtumu apliecina arī iegūtās prestižās dizaina balvas.  

MEISTER iestājas par ilgtspējību, tāpēc gredzenos izmantotie dārgmetāli ir no pārstrādātiem materiāliem, kā arī briljanti iegūti tikai tajos pasaules reģionos, kuros nav nemieri un kur to ieguvēji var pierādīt briljantu atbilstību augstākajiem kvalitātes standartiem. 

MEISTER izgatavo ne vien laulību, bet arī izsmalcinātus saderināšanās gredzenus. Vairāk par zīmola radītajiem gredzeniem lasiet GRENARDI digitālajā žurnālā GRENAZINE!

Apskatiet gredzenus grenardi.lv vai pielaikojiet klātienē GRENARDI Vecrīgas salonā, Vaļņu ielā 5, vai TC Spice.