Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

EISENBERG TOP

EISENBERG

3 gadus ar mums

Douglas Latvia veikalos un tiešsaistē

+371 26986442

eisenberg.com

LV, EN, RU, IT, DE, FR, CH

Sazināties ar EISENBERG


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Gūstiet ieskatus, padomus un produktu ieteikumus no zinātniski pamatotiem ādas kopšanas ekspertiem un smaržu cienītājiem!

Mēs palīdzēsim jums atklāt savu labāko sevi!

EISENBERG Paris ir ģimenes zīmols skaistumkopšanā, kura centrā ir noturīgas vērtības un spēcīga identitāte. Dibinātājs José Eisenberg ir attīstījis zīmolu, kuram ir unikāls stāsts, veidojies no viņa plašās pieredzes skaistumkopšanas un inovatīvo tehnoloģiju izpētes sfērā. šodien viņa dēls Edmond Eisenberg vada uzņēmumu nākamās paaudzes izcilībā, saglabājot zīmola pamatvērtības.

No visprogresīvākajiem augstāko tehnoloģiju sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļiem līdz izsmalcinātam grimam un apburošām smaržām, EISENBERG Paris sieviešu un vīriešu kolekcijas lieliski līdzsvaro mūžīgo eleganci, greznību, sajūtu baudu un tūlītējus, redzamus rezultātus.

EISENBERG vissvarīgākajā dzīves dienā ļauj jūsu dabiskajam skaistumam mirdzēt!


ADVANCĒTAS ZINĀTNES KOSMĒTIKA

Progresīvā TrioMolecular® Formula, apvienojumā ar pašu labāko no dabas, veido mērķtiecīgas aktīvās sastāvdaļas, kuras rūpīgi atlasītas, lai risinātu konkrētas ādas vajadzības. Cieņā pret to, katrā formulā neatradīsiet pretrunīgi vērtētas sastāvdaļas. Mūžīga tiekšanās pēc izcilības - mūsu procedūras ir smalki veidotas pēc vairāku gadu ilgiem zinātniskajiem pētījumiem.

eisenberg kosmētika


EKSKLUZĪVI AROMĀTI

EISENBERG aromātiem ir izteiktas smaržu notis raksturīgas gan sievietēm, gan vīriešiem. Ļaujiet sevi iekārdināt ar Eau de Parfum un atstājiet aiz sevis izsmalcinātu dvesmu ar retu smaržu ekstraktu. Katra aromātu kolekcija ir José Eisenberg radošā prāta izpausmes. Tās iemūžina atmiņas, raisa labu garastāvokli un aicina atklāt maģisko aromātu pasauli.

MŪŽĪGĀ SKAISTUMA GRIMS

Les Essentiels du Maquillage ir inovatīvs dekoratīvas kosmētikas un ādas kopšanas apvienojums. šiem produktiem piemīt lieliskas ādas kopšanas priekšrocības un viegli iekļausies jebkuras sievietes ikdienas režīmā. Kosmētikas hibrīdi, kuri nodrošina tūlītējus skaistumu uzlabojošus rezultātus.

VĪRIEšU ĀDAS KOPšANA

EISENBERG Paris speciāli izstrādātā augsto tehnoloģiju vīriešu kopšanas līnija aizsargā ādu un veicina tās atjaunošanos. Sākot ar pretnovecošanās profilaksi un beidzot ar grumbu novēršanu, katra procedūra mērķtiecīgi palīdz ādai atgūt veselīgumu un mirdzumu. šie kopšanas risinājumi sniedz tūlītējus rezultātus - tieši to, ko sagaida aktīvi un profesionāli vīrieši.EISENBERG Paris ir pasaulē atzīts zīmols, kuram varat uzticēties, lai jums palīdzētu sagatavoties lielajai dienai! Atrodiet mērķtiecīgu, uz vajadzībām balstītu kopšanas rutīnu nevainojamai un mirdzošai ādai. Kā arī neatvairāmas smaržas, kas atstāj neaizmirstamu iespaidu. Sajūtiet EISENBERG lutinošo pieskārienu un aromātus!

EKSKLUZĪVS PAKALPOJUMS

ĻAUJIES PATIESI ĪPAšAI PIEREDZEI

Rezervējiet savu ekskluzīvo, personalizēto skaistumkopšanas konsultāciju. Saņemiet ieteikumus un padomus, kas pielāgoti jums un jūsu partnera vajadzībām un mērķiem.

Pieejamība:

  • Tiešsaistē un klātienē ar mūsu Skaistuma eksperti Līgu Zariņu
  • Tālr.: +371 26986442

Vairāk informācijas arī: EISENBERG