TOP

1 gadus ar mums

SKINPRO

Rīga - E. Birznieka-Upīša iela 20A, LV-1050

+371 23444401

skin-pro.eu

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu SKINPRO


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

“Katras sievietes dzīvē kāzām ir īpaša nozīme! Tie ir neaizmirstami mirkļi, kas paliks ar jums uz visu mūžu! Šajā dienā ir svarīgi būt uz 100% gatavai, un mūsu lāzerepilācijas un kosmetoloģijas centrs SkinPRO ir gatavs jums palīdzēt šajā jautājumā!”

Jau ilgu laiku vēlaties savest kārtībā savu ķermeni un atbrīvoties no liekā apmatojuma?

Mēs esam gatavi palīdzēt!

SkinPRO centrs ir lāzerepilācijas un kosmetoloģijas etalons Rīgā. Mēs rūpējamies par jūsu komfortu un veselību. Mūsu mērķis bija izveidot vietu ar augstākās kvalitātes aprīkojumu no Izraēlas, Vācijas un Itālijas un augsti kvalificētiem Latvijas Kosmētiķu un Kosmetologu asociācijas speciālistiem.

Procedūras SkinPRO ļauj sasniegt vēlamo rezultātu pēc iespējas īsākā laikā un par pieņemamu cenu!

Vairāk nekā 2000 laimīgo klientu!


Monolith – lāzerepilācijas aparātu etalons

MedioStar Monolith ir vācu ražotāja Asclepion jaunas paaudzes diožu lāzers. Tā augstā veiktspēja un efektivitāte ļauj lāzerepilācijas procedūru veikt daudz ātrāk un bez sāpēm. Šī ierīce spēj ārstēt pigmentāciju, akne un atjaunot ādu. Mēs pastāvīgi tiecamies pēc izcilības un tāpēc saviem klientiem piedāvājam tikai augstākās kvalitātes aprīkojumu.

Uz doto brīdi ir pieejami īpaši izdevīgie lāzerepilācijas komplekti Basic un Pro ar 50% atlaidi, kura saglabājas uz visu procedūru kursu!

skinpro-epilacija-proceduras-skaistumam

QShape + Cerri Presso Total Body

Vakuuma rotācijas un limfodrenāžas masāžas procedūru komplekss ļauj paaugstināt katras procedūras efektivitāti atsevišķi. Šis procedūru komplekts ir efektīva metode celulīta (apelsīna mizas) likvidēšanai, svara zaudēšanai un figūras veidošanai. Tas arī palīdzēs jums normalizēt limfātiskās sistēmas darbību un atjaunot ķermeņa šķidruma līdzsvaru.

Šobrīd procedūru komplektam un abonementiem ir spēkā 30% atlaide!

skinpro-epilacija-proceduras-skaistumam

Endospheres Therapy

Endosfēras terapijas procedūras mērķis ir cīnīties ar celulītu un koriģēt figūru. Ja jūsu mērķis ir atbrīvoties no apelsīna mizas, izlīdzināt ādas tekstūru, samazināt lieko ķermeņa svaru, mazināt muskuļu spazmas pēc sporta nodarbībām, vai vienkārši izbaudīt efektīvu un patīkamu procedūru, tad Endosfēras terapija ir piemērota tieši jums!

Centrs SkinPRO piedāvā iepazīšanās procedūru tikai par 29 EUR, lai pirms abonementa iegādes varētu izjust procedūras efektu!

skinpro-epilacija-proceduras-skaistumam

“SkinPRO ir zīmols, kas nepārtraukti attīstās, lai nodrošinātu saviem klientiem profesionālas procedūras un labākos apstākļus to īstenošanai. Mūsu klientu uzticība ir mūsu mērķis numur viens!”

Konsultācija ar mūsu centra vadošo speciālistu:

  • Pirms došanās uz procedūru piesakieties konsultācijai pie mūsu speciālistiem, mēs palīdzēsim izvēlēties piemēroto procedūru un sniegsim bezmaksas konsultāciju ar visu interesējošo informāciju!
  • Palutiniet sevi un savus mīļotos ar dāvanu karti! Tā ir vienmēr lieliska dāvana, jo ik katrs atradīs sev piemērotu procedūru mūsu centrā!

*Liela pieprasījuma dēļ, lūgums veikt savlaicīgu pieteikšanos procedūrām, gaidīšanas laiks mēdz sasniegt līdz 2-3 nedēļām.


Pieteikties procedūrai:

Mājaslapa: www.skin-pro.eu

Tālrunis: +371 20 167 277


Lasi:

ZIEMA – ĪSTAIS LAIKS, KAD SĀKT RŪPETIES PAR GLUDU ĀDU

RUDENS MĒNEŠI IR ĪSTAIS LAIKS LĀZEREPILĀCIJAI. SKIN PRO ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS
Citi pakalpojumu sniedzēji