Sūtīt ziņu Ginta Pūķe


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Sveicināti! Mani sauc Ginta Pūķe.

Apsveicu ar šo dzīves nozīmīgo posmu tavā dzīvē - kāzām! 

Saprotu, ka šis ir laiks ar daudzām skriešanām un sagatavošanos, uztraukumiem un nedrošībām. Tu skaties uz priekšu, gaidi šo burvīgo dienu, tomēr arī vienlaicīgi ir ļoti daudz visdažādāko emociju. Esmu šeit, lai tevi atbalstītu, un BEZ MAKSAS aicinu uz 15 minūšu sarunu. Šajā vietā piesakies, izvēloties sev piemērotāko laiku: calendly.com/gintapuk/konsultacija

Esmu trīs bērnu mamma un trīs mazbērnu ome, esmu precējusies 33 gadus ar vienu un to pašu vīrieti. Saprotu, kā tas ir, kad ir sajūta, ka trūkst izpratnes, vai arī saņemtie padomi neder. Iespējams, ka kādā brīdī tev var noderēt manu meklējumu rezultātā atrastās atziņas, kuras veltīju visām sievietēm „Attiecību dienasgrāmatā sievietēm,” kas izdota Zvaigzne ABC. 

Ja tev interesē interesanta Vecmeitu ballīte, arī tad pieraksties uz konsultāciju. Varu novadīt interesantas radošas nodarbības arī virtuālajā vidē. Uzklausīšu tavas vēlmes un izteikšu savas idejas.Pirms neilga laika dzīvoju Kanādā, Vankūverā, lai studētu Maģistra programmā Mākslas terapiju un psiholoģiju Adlera Universitātē. Šīs metodes, kuras apguvu, rada radikālas izmaiņas cilvēka sevis apzinātībā, un ar tām strādāju gan individuāli, gan arī tās tu vari izjust visos manos kursos un programmās. Ja tu vēlies dāvināt kaut ko jauku sievietēm, kuras ir atvērtas jaunām lietām netradicionālos veidos, tad Radošās terapijas grupas abonements ir tas, ko es iesaku. Tas var būt mēneša abonements vai gada abonements, atkarībā no tā, kam tu to vēlies dāvināt. Uzraksti ginta.therapy@gmail.com, piesakies, un es tev nosūtīšu skaistu dāvanu karti, kuru varēsi savā īpašajā dienā uzdāvināt savām mīļajām dzīves sievietēm. Par to, kas ir Radošā terapijas grupa, vari apskatīties tās lapā „Mirklis sev”. Ja ir jautājumi, raksti uz epastu vai ieplāno 15 minūšu tikšanos. Links ir šeit.

Dotajā brīdī dzīvoju Panamā. Šī ir burvīga vieta emocionālās dziedināšanas un garīgas atpūtas retrītiem. Laipni aicinu arī tevi pieteikties! Pieteikšanās ir individuāla, atkal, caur 15 minūšu konsultāciju vai arī rakstot uz epastu. Jūs pat varat atbraukt uz šo retrīta vietu ar savu kompāniju. Apsargāta atpūtas vieta, ar fantastiski skaistu apartamentu ar skatu uz Kluso okeānu; ar daudziem baseiniem, kurus ieskauj kokosriekstu palmas; restorāns ar bagātu ēdienkarti; viss tīrs, sakopts, un, galvenais, - siltums vienmēr vienādāks. Diena vai nakts, ziema vai vasara, lietus sezona vai saules, - ir 30 grādu siltums. Ideāla vieta, kur atpūsties kopā ar draudzenēm vai lai dotos medusmēnesī ar savu vīru! Starp citu, retrīti nav tikai sievietēm, bet arī pāriem un ģimenēm, jo strādāju kopā ar komandu. Mani piedāvājumi nav tikai strikti sievietēm.

Esmu radījusi dažādus kursus un programmas sievietēm, kuras grib piedzīvot spēcīgas emocijas, garīgu brīvību un dvēseles dziedināšanu. Kad esi gatava radikālām pārmaiņām, sazinies! Es parasti iesaku sākt ar programmu „Savas dzīves māksliniece,” kas ir 13 nedēļu gara. Dotajā brīdī tajā vēl neuzņemu jaunas dalībnieces, bet tu vari pieteikties gaidītāju sarakstā. Par to, kas tā ir un cik spēcīgi maina dzīvi, vari iepazīties ar dažu no dalībniecēm teikto manā Youtube kanālā.Pēc tam nākamais ir kurss „Uzvelc savus spārnus”, kura laikā tu praktiski apgūsi visu nepieciešamos, lai spētu savas emocijas apzināties un veidot apzināti laimīgu dzīvi sev un citiem. Emociju un sajūtu apzināšanās un regulēšana, radošums un apzinātība, neuzbrūkoša komunicēšana, - tas viss ir ne tikai ierakstītu un augstas kvalitātes video veidā jau pieejams, bet arī reizi mēnesī notiek grupas treniņi, lai praktizētos jaunajās iemaņās. 

Kurss "Attiecību Fejas" ir domāts visām sievietēm, kuras apzinās, ka attiecību kvalitāte ir atkarīga no iemaņām, kuras esam ieguvušas savas dzīves laikā. Ja tu saproti, ka attiecības ir kaut kas tāds, kas prasa pūles, tomēr ir iespējams iemācīties, - tad šis kurss ir tev.

Priecāšos, ja izlemsi izmēģināt kaut ko no piedāvātā. Man aizvien ir pilns ar interesantām idejām, un pat 15 minūtēs tu vari ieraudzīt jaunas iespējas! Gaidīšu tevi uz sarunu!

Ļauj savai gaismai spīdēt!

GintaCiti pakalpojumu sniedzēji