KLERR.LV

Izdevīgākais piedāvājums tavai svētku kleitai - Klerr.lv
KLERR.LV>
Valodas:   LV    RU    EN

 

KLERR.LV – Esam plašākais vakarkleitu mazumtirgotājs Latvijā.

Piedāvājam vairāk nekā 2000 kleitu uz vietas izmēros no XS līdz 6XL. Tāpat pie mums atradīsiet uz vietas vairāk nekā 200 balto kāzu kleitu.

Mūsu veikalā atradīsiet gatavus kleitu modeļus, taču uz vietas ir pieejami šuvējas pakalpojumi, kas nodrošinās individuālu kleitas apstrādi pēc vajadzības. Tāpat piedāvājam kleitu pasūtīšanu, gaidīšanas ilgums 2-3nedēļas. Uz vietas piedāvājam arī apavus pielaikošanai, ja nav līdzi. Tāpat veikalā var iegādāties apavus un dažādus aksesuārus – kleitu jostiņas, auskarus, kaklarotas, rokassprādzes, matu stīpiņas.


Piegāde / iegāde

Pie mums preci var iegādāties uz vietas vai caur internetveikalu. Nodrošinām bezmaksas piegādi un atgriešanu visā Latvijā. Piegādes laiks 2-3dienas.  Kā arī maksas piegādi ārpus valsts robežām.


Cenas

Cenu amplitūdā kleitām ir ļoti dažāda, jāņem vērā kleitas materiāls, modelis kā arī papildus izmaksas sastāda šūšanas pakalpojumi, kleitu cenas aptuveni no 60 līdz 250 euro.


Papildus pakalpojumi

Kā arī, papildus pāršūšanai, individuālai kleitu pielāgošanai un pasūtīšanai, piedāvājam iespēju iznomāt kleitas, iegādāties dāvanu kartes.VAKARKLEITAS

Līgavām iesaka