RADOŠĀ APVIENĪBA ŠARMANTS
Līdz elegancei pārdomāts šarms jūsu svinībām-
+371 29572471+371 2957****
Valodas: ![]() ![]() ![]() |
RADOŠĀ APVIENĪBA ŠARMANTS darbojas izklaides industrijas nozarē jau vairākus gadus, piedāvājot kāzu, privātu un korporatīvu pasākumu organizēšanu, producēšanu, vizuālos noformējumus, floristikas un inventāra nomas pakalpojumus.
Ar inovatīvu skatu un milzu atbildību pret katru detaļu,
mēs dodamies pa šo radošo ceļu, piepildot sapņus, uzburot atmiņas un piedāvājot ne tikai brīnišķīgu augstas klases servisu, bet arī patīkamu pēcgaršu pēc katras sadarbības.
Radošās apvienības dibinātājs – Ritvars Embrekts
Dekorāciju veids
Dažādi gatavi izstrādājumi, inventārs, aksesuāri, kurus var apskatīt mūsu mājaslapas nomas sadaļā, kā arī individuāli radīti, speciāli izstrādi vizuālie elementi pēc pasūtījuma.
Dekorāciju stils
Ļoti dažāds. Gan romantisks, gan bohēmisks, gan grezns un arī vienkāršs. Arī cirka, pirātu un citas tēmas.
Rezervācija
To var izdarīt nomas sadaļā mūsu mājaslapā, elektroniskā veidā, piesakot vēlamo, mēs pārbaudām pieejamību un sazināmies. Piedāvājam atsevišķi arī piegādi.
Pakalpojuma cena
Nomas cenu nerēķinām uz diennakti, bet pasākumu, jo lieliski saprotam, ka reizēm paņemt ātrāk ir daudz ērtāk un drošāk!
Citi piedāvājumi
Piedāvājam pilnu vizuālā noformējuma servisu, ieskaitot dekoratorus, floristus un tml.

































