Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar MYOSOTIS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mēs esam kāzu kleitu galerija, kas strādā tikai pēc iepriekšēja pieraksta, jo līgavai jābūt pārliecinātai, ka viņa ir gaidīta. Mūsu salonā vienmēr atrodas tikai viena līgava un viņas tuvinieki, pielaikošanas laikā kāzu kleitu galerijas durvis vienmēr ir ciet. Pie mums jūs varat fotografēt un publicēt bildes sociālajos tīklos - Facebook, Instagram u.c.

Pirms pielaikošanas mēs lūdzam noņemt make-up un rotas, kas var bojāt audumu, citādi pielaikošana nevar notikt.

Nodrošinām augsti kvalificētu šuvēju palīdzību gadījumā, ja nepieciešama kāzu tērpa koriģēšana vai kāzu kleitas papildus dekorēšana. Piemeklēsim jums atbilstoša toņa kāzu kurpes vai otrādi - tādas, kas kontrastēs ar tērpu. Piedāvājam arī kāzu stilistu, make-up mākslinieku un kāzu koordinatoru.

ADELAIDAADELAIDAADELAIDAADELAIDAADELAIDAADELAIDAADELAIDAADELAIDAADELAIDAADELAIDAAGNESSAGNESSAGNESSAGNESSBEHATIBEHATIBEHATIBRITANIABRITANIACELESTACELESTACELESTACLARINSCLARINSCLARINSCOCOCOCOCOCOCOCOCOLUMBIACOLUMBIACOLUMBIACOLUMBIACONCORDIACONCORDIACONCORDIA

KOLEKCIJA - MILLA NOVA

KOLEKCIJA - LORENZO ROSSI

Vairāk info arī: MYOSOTIS