Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Zefīrs

Zefīrs

Pirmo gadu ar mums

Sporta iela 2, Rīga, Latvija

+371 28666464

LV, EN, RU

Sazināties ar Zefīrs


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Zefīrs - pilsētnieku iemīļota lokācija, kurā var baudīt gardas neapolitāņu picas, plašu dzērienu klāstu un bezrūpīgāko atmosfēru pilsētā.

Kāzām un korporatīviem pasākumiem piedāvājam īpaši jums pielāgotu ēdienkarti, kas vienlaikus saglabā Zefīram un Flautai (mūsu Meksikāņu māsai, kas mīt tepat kaimiņos) raksturīgo garšu buķeti, bet tajā pat laikā izceļ jūsu pasākuma tematiskās garšas.  

Telpu atmosfēra ikdienā stāsta modernu un industriālu stāstu, izceļot labāko no telpu vēstures un mūsdienu garšas. Telpu minimālais dizains un plašā kvadratūra ļauj vaļu šīs telpas pielāgot jebkuram stāstam, kāzām, disko ballītei vai zaļumballei.

Īpašs bonuss ir mūsu plašā terase, kas ir norobežota no skaļās ielas, kaimiņu ausīm un dod mums iespēju kontrolēt cilvēku plūsmu. Norobežojuma un apkārtējo ēku ietekmē, nereti mūsu terasē ir daudz siltāks kā tur aiz žoga, kā arī liela daļa terases ir pasargāta no nokrišņiem.

Kopējā izmantojamo telpu platība ir  305 m2, kas ir sadalīta vairākās telpās. Zefīra zāles platība ir 165 m2.

Piedāvājam gan laulību ceremoniju netipiski urbānā vidē, visiem rīdziniekiem pieejamā lokācijā, sākot ar noformējumu, dekorācijām, līgavas pušķi un beidzot ar šampanieti, uzkodām un torti pēc ceremonijas, kā arī visu, kas jums nepieciešams, lai bezrūpīgi nosvinētu svarīgo notikumu!


Lasi vairāk

100 kāzu veidi